Výsledky Rakovník 11.10.2014
JEDNOTLIVKYNĚ
kategorie D
4. místo Ema Kubíčková
MINI TÝMY
kategorie C
9. místo Barbora Alexová, Eliška Křelinová, Šárka Malcová
Výsledky Říčany 24.5.2014
MAXI TÝMY
kategorie B
4. místo Bang Bang Puntíčci (Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikol Nosková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová, Adéla Látalová)
MINI TÝMY
kategorie D
4. místo Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková
6. místo Veronika Koldová, Tereza Rubášová, Natálie Kubíčková
Výsledky Praha Letňany 19.4.2014
JEDNOTLIVKYNĚ
kategorie E
12. místo Markéta Koblerová
22. místo Pavla Bednářová
MINI TÝMY
kategorie C
16. místo Aneta Zavřelová, Barbora Alexová, Šárka Malcová, Eliška Křelinová
kategorie D
2. místo Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková
6. místo Veronika Koldová, Tereza Rubášová, Natálie Kubíčková
SPORTOVNÍ TÝMY
kategorie B
2. místo Bang Bang Puntíčci (Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikol Nosková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Karolína Kchuntová, Denisa Kubešová)
Výsledky Olomouc 5. – 6.4.2014
MINI TÝMY
kategorie C
15. místo Barbora Alexová, Eliška Křelinová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová
Výsledky Říčany 22.-23.3.2014
JEDNOTLIVKYNĚ
kategorie E
5. místo Markéta Koblerová
20.místo Pavla Bednářová
MINI TÝMY
kategorie C
12. místo Barbora Alexová, Eliška Křelinová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová
kategorie D
4. místo Veronika Koldová, Tereza Rubášová, Natálie Kubíčková
Výsledky PRAHA 26.10.2013
JEDNOTLIVKYNĚ
kategorie A
7. místo Adéla Látalová
kategorie B
19. místo Anežka Klára Soukupová
kategorie C
3. místo Natálie Janoušová
kategorie D
13. místo Anna Fliegerová
kategorie E
8.místo Pavla Bednářová
JEDNOTLIVCI
kategorie C
2. místo Vojtěch Novotný
DVOJICE
kategorie A
2.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů
3.místo Isabella Tysoňová, Sofia Razetto
10.místo Karolína Mráčková, Tereza Bílková
11.místo Karolína Szabo, Nelly Onderková
kategorie C
4. místo Kristýna Kopecká, Dominika Machová
9.místo Anna Kuchařová, Barbora Alexová
12.místo Šárka Malcová, Eliška Křelinová
TÝMY
kategorie A
1.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Denisa Kubešová
2.místo Adéla Látalová, Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová
kategorie B
2.místo Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková
kategorie C
4. místo Nicola Revendová, Aneta Svobodová, Denisa Bohdalová
10. místo Anna Kuchařová, Barbora Alexová, Aneta Zavřelová
kategorie D
5.místo Natálie Kubíčková, Veronika Koldová, Tereza Rubášová
Výsledky LITOMYŠL 21.9.2013
JEDNOTLIVKYNĚ
kategorie A
3. místo Adéla Látalová
kategorie D
2. místo Ema Kubíčková
8.-9. místo Anna Fliegerová
kategorie E
5.místo Pavla Bednářová
DVOJICE
kategorie A
1.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů
3.místo Isabella Tysoňová, Sofia Razetto
4.místo Karolína Mráčková, Tereza Bílková
7.místo Karolína Szabo, Nelly Onderková
kategorie B
5.místo Tereza Maříková, Anežka Soukupová
kategorie C
5.místo Ema Kubíčková, Natálie Janoušková
6.místo Anna Kuchařová, Barbora Alexová
10.místo Šárka Malcová, Eliška Křelinová
kategorie D
1.místo Veronika Anna Kotrnochová, Markéta Kopicová
TÝMY
kategorie A
1.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Denisa Kubešová
2.místo Adéla Látalová, Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová
kategorie B
3.místo Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková
kategorie D
1.místo Markéta Koblerová, Julie Hrazánková, Kristýna Janoušová
VÝSLEDKY VELKÉHO FINÁLE MISTRY S MISTRY
Jednotlivkyně
A 4.místo Adéla Látalová
C 6.místo Natálie Janoušová
D 11.místo Ema Kubíčková
E 1.místo KristýnaJanoušová
6.místo Markéta Koblerová
Dvojice
A 2.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů
6.místo Nelly Onderková, Karolína Szabo
7.místo Isabella Tysoňová, Sofia Razetto
D 1.místo Veronika Kotrnochová, Markéta Kopicová
Týmy
A 1.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Denisa Kubišová
2.místo Kitty Nedvědová, Karolína Kchuntová, Adéla Látalová
4.místo Nelly Onderková, Isabella Tysoňová, Karolína Szabo
B 2.místo Nikol Nosková, Lucie Machová, Vendula Muchlová
D 1.místo Julie Hrazánková , Markéta Koblerová, Kristýna Janoušová
6.místo Natálie Kubíčková, Tereza Rubášová, Veronika Koldová
Juniorská škola aerobiku Ivy Farářové zakončila sezónu skvělým úspěchem v počtu 4 zlatých a 3 stříbrných medailí ve Velkém finále v soutěži Mistry s mistry a v celkové klubové soutěži tak skončila na 2.místě.
Velkou motivací pro nejmladší závodníky jsou jejich úspěšní, závodící trenéři.
Trenérka Kristýna Janoušová získala v seniorské kategorii 2 zlaté medaile a titul nejlepší choreografie roku! Moc blahopřejeme!!! Iva
Výsledky Plzeň
Výsledky Mistry s Mistry Plzeň.doc (41 kB)
Výsledky Liberec
Výsledky Mistry s Mistry Liberec.doc (38 kB)
Výsledky Praha
Výsledky Mistry s Mistry Praha.doc (44,5 kB)
VÝSLEDKY ZLÍN 27.-28.4. 2013
Jednotlivci Kategorie A
1.místo Adéla Látalová
14.místo Tereza Bílková
15.místo Isabella Tysoňová
18.místo Sofia Razetto
Kategorie B
24.místo Tereza Maříková
Kategorie C
7.místo Natálie Janoušová
Kategorie D
9.místo Ema Kubíčková
15.místo Kateřina Jakešová
16.místo Anna Fliegerová
Kategorie E
2.místo Markéta Koblerová
24.místo Kateřina Budilová
Dvojice Kategorie A
5.místo Karolína Szabo, Nelly Onderková
10.místo Isabella Tysoňová, Sofia Razetto
Kategorie B
18.místo Tereza Maříková, Anežka Soukupová
Kategotie D
3.místo Veronika Kotrnochová, Markéta Kopicová
Týmy Kategorie A
1.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Denisa Kubešová
3.místo Adéla Látalová, Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová
7.místo Karolína Szabo,Nelly Onderková, Tereza Bílková
Kategorie B
2.místo Vendy Muchlová,Lucie Machová, Nikol Nosková
Kategorie C
7.místo Natálie Janoušová, Eliška Nedvědová, Ema Kubíčková
Kategorie D
2.místo Julie Hrazánková, Markéta Koblerová, Kristýna Janoušová
6.místo Tereza Rubášová,Veronika Koldová, Natálie Kubíčková
BŘEZNOVÉ VÝSLEDKY NAŠICH SVĚŘENCŮ
Olomouc 30.-31.3.2013 Mistrysmistry
Sportovní týmy
Kategorie A
1.místo – Adéla Látalová, Barbora Kchuntová, Kitty Nedvědová
3.místo – Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Denisa Kebešová
Kategorie B
1.místo – Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikola Nosková
Kategorie C
8.místo – Eliška Nedvědová, Natalie Janoušová, Ema Kubíčková
14.místo – Anna Kuchařová, Aneta Zavřelová, Barbora Alexová, Eliška Malcová,
Eliška Křelinová
Kategorie D
2. místo – Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková
7.místo – Veronika Koldová, Natálie Kubíčková, Tereza Rubášová
Jednotlivkyně
Kategorie A
4.místo – Adéla Látalová
Kategorie B
13.místo – Natálie Janoušová
Kategorie C
6.místo – Ema Kubíčková
9.místo – Kateřina Jakešová
23.místo – Anna Fliegerová
Kategorie D
2.místo – Markéta Koblerová
12.místo – Pavla Bednářová
20.místo – Kateřina Budilová