2018

Tento rok, byl pro trenéry a závodníky hodně zlomový. Nesl se v duchu pozitivní nálady, kterou zapříčinila úspěšnost všech dětí závodících ve III. a II. výkonnostní  třídě. Do tréninků jsme zařadily gymnastiku a balet. Do nových sestav jsme vymyslely motivační témata a zajímavé dresy. Začala precizní práce na všech týmech. Výsledky se dostavily okamžitě. Všechny nás práce s dětmi velmi bavila. Některé děti závodily i ve fitness týmech i ve sportovních týmech. Vytvořila se bezva parta dětí a rodičů, kteří naši práci opětovali. Samozřejmě, že během roku byla i častá absence, která způsobila občasné výkonnostní výpady, ale i tak všechny děti postoupily ze III.VT do II.VT pro rok 2019 a děti ze II.VT postoupily do I.VT. Závodnice I.VT trenérky Julie Hrazánkové obsazovaly během celé sezony jim odpovídající výsledky a držely krok s prestižními kluby ČR. Rozhodly jsme se i těmto závodnicím zařadit více baletu a připravit je do další sezony s větší precizností.

Jak jsme se s postupy do vyšších výkonnostních tříd popraly výkonnostně i motivačně, uvidíme na konci jarní sezóny.