SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE KLUBŮ TOP TEN 2008
KONEČNÉ VÝSLEDKY SOUTĚŽE KLUBŮ TOP TEN 2008 SE BUDE KONAT PŘI GALAVEČERU TOP HVĚZDY AEROBIKU A TANEČNÍHO SPORTU 17.12.2008 V TOP HOTELU PRAHA.
UMÍSTĚNÍ JUNIORSKÉ ŠKOLY DOMYNO IVY FARÁŘOVÉ Z CELKOVÉHO POČTU 63 KLUBŮ: 3. MÍSTO ZA CELKOVÉ VÝSLEDKY VE VŠECH KATEGORIÍCH 2. MÍSTO ZA CELKOVÉ VÝSLEDKY VE VŠECH KATEGORIÍCH 8-16 L
Závěr roku 2008 se šťastným koncem !!!
Mistrovství světa 2009 a Světový pohár kadetů, Moskva, Rusko
Dvě zlaté a dvě stříbrné medaile získali závodníci Juniorské školy na Mistrovství světa seniorů a juniorů a Světovém poháru kadetů 2008 v Moskvě.
K seniorskému titulu mistrů Evropy přidal pár Veronika Šindelářová a Pavel Sirotek titul mistrů světa.
Na 6. místě skončilo seniorské družstvo aerobiku ve složení A.Farářová,V.Sasková, J.Hrazánková,P.Fialová,K.Kordíková, A.Chudárková,M.Macáková,A.Macháčková Velmi milým překvapením je úspěch v juniorské kategorii ženy a týmy, kde stříbro Karolíny Svobodové a stříbro získané T.Večerkovou,N.Trojanovou a M.Stehlíkovou je potvrzením úrovně naší školy.
Potlesk patří i našemu nejmladšímu týmu M.Petákové,M.Pospíchalové a M.Kopikcové, který přivezl zlato ze světového pohárů kadetů a je příslibem do budoucnosti.
Aerobic Cup 2008, 1.-2.11.2008, Luhačovice
Pohárová soutěž ve sportovním aerobiku a fitness družstev
týmy 8-10 let
5. místo A. Nováková, B. Krejčíková, N.Revendová
7. místo J. Málek, A. Fliegerová, K. Jakšová
8. místo A. Zenkelová, A. Misárová, V. Pokorná
týmy 11-13 let
1. místo M.Petáková, M. Kopicová, M. Pospíchalová
3. místo J. Zahradníčková, K. Janoušová, K. Rousková
ženy 11-13 let
5. místo B. Kykalová
11. místo M. Košťálová
19. místo M. Málková
20. místo M. Buriánková
týmy 14-16 let
3. místo N. Trojanová, T. Večerková, M. Stehlíková
ženy 14-16 let
3. místo K. Svobodová
4. místo A. Kosinová
11. místo T. Večerková
12. místo M. Stehlíková
Aquila Aerobik & Fitness Cup 2008, 10.-11.10.2008, Chomutov
Kontrolní závod juniorů a dospělých před MS v Moskvě ve sportovním aerobiku a fitness týmech
ženy 14-16 let
3. místo K. Svobodová
6. místo M. Stehlíková
10. místo A. Kosinová
11. místo T. Večerková
13. místo M. Jirásková
páry dospělí
1. místo V. Šindelářová, P. Sirotek
aerobic dospělí
4. místo A.Farářová, P.Fialová, K.Kordíková, A.Chudárková, M.Macáková, J.Hrazánková
Aquila Aerobik a Fitness Cup, 4.10.2008, Kladno
Kontrolní závod před MS v moskvě pro kadety a děti.
týmy 11-13 let
1. místo M.Petáková,M.Pospíchalová, M.Kopicová
6. místo J.Zahradníčková, K.Janoušová, K.Rousková
9. místo G.Pokorná, E.Cvrkalová, M .Košťálová
11. místo M.Buriánková, M.Starinská, V.Vlachová
týmy 8-10let
6. místo A.Novotná, B.Krejčíková, N.Revendová
8. místo A.Zenkelová,A.Misárová, V.Pokorná
9. místo J.Málek, A.Fliegerová, K.Jakešová
ženy 11-13 let
6. místo B. Kykalová
16. místo K. Pilcová
24. místo M. Málková
DOSÁHLI NA ZLATOU MEDAILI
Mistrovství Evropy 2008, Helsinky, Finsko
Na Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku a fitnes, který se konal 10.9.-14.9.2008 v Helsinkách , Finsko V sobotu 13.9. vyvrcholil závod pro pár P.Sirotek a V.Šindelářová. Ve velmi vyrovnaném závodě porazili pár P.Querubin a A.Jung a potvrdili skvělým výkonem špičkovou úroveň naší školy sportovního aerobiku.
Aerobik a Fitness Basic Cup, 31.5.2008, Praha
týmy 8-10 let
7. místo B. Krejčíková, A. Novotná, N. Revendová
ženy 11-13 let
10. místo K. Pilcová
týmy 11-13 let
1. místo M. Buriánková, M. Starinská, V. Vlachová
5.místo B. Linhartová, A-M. Mullerová, T. Rubášová
ženy 14-16 let
1.místo H. Volfová
Aerobik a dance festival, 17. – 18.5.2008, Kladno
týmy 8-10 let
14. místo B. Krejčíková, A. Novotná, N. Revendová
ženy 11-13 let
4. místo B. Kykalová
16. místo K. Pilcová
týmy 11-13 let
3. místo M.Petáková,M.Pospíchalová,M.Kopicová
7. místo M. Buriánková, M. Starinská, V. Vlachová
11. místo E. Čermáková, L. Peková, A. Novotná
13. místo B. Linhartová, A-M. Mullerová, T. Rubášová
ženy 14-16 let
4. místo K. Svobodová
5. místo A. Kosinová
7. místo H. Volfová
14. místo T. Večerková
týmy 14-16 let
2.místo M.Stehlíková, N.Trojanová, T.Večerková
aerobik dospělí
5.místo A.Farářová, V.Sasková, P.Fialová, K.Kordíková, A.Chudárková, A.Macháčková, M.Macáková, J.Hrazánková
1. kolo POHÁRU FEDERACÍ 2008, ČR , Brno
TRIOs 12-14 let
3. místo K.Janoušová,K.Rousková, K.Andělová 15950b.
6. místo M. Košťálová, E.Cvrkalová, G. Pokorná 15700b.
GROUPs 12-14 let
3. místo G.Pokorná, E.Cvrkalová, M.Košťálová, K.Rousková, K.Janoušová, K.Andělová 15400b.
GROUPs 9-11 let
3. místo J.Málek, J.Zahradníčková, M.Málková, V.Pokorná, A.Fliegerová, K.Jakešová 14700b.
WOMAN 9-11 let
19. místo A.Fliegerová 14550b.
MAN seniors
2.místo I. Homolka 17600b.
TRIO 9-11 let
5. místo M.Málková, J.Málek, J.Zahradníčková 15500b.
8. místo A. Zenkelová, A.Misárová, V.Pokorná 15100b.
AQUILA Aerobic a fitness Open , MRČR , Praha
nominační závod
ženy 11-13 let
6. místo B. Kykalová
ženy 14-16 let
4. místo K. Svobodová
6.místo A. Kosinová
týmy 11-13 let
3. místo M.Petáková,M.Pospíchalová,M.Kopicová
týmy 14-16 let
2.místo M.Stehlíková, N.Trojanová, T.Večerková
páry dospělí
1. místo P. Sirotek, V. Šindelářová
aerobik dospělí
5. místo A.Farářová, V.Sasková, P.Fialová, K.Kordíková, A.Chudárková, A.Macháčková, M.Macáková, J.Hrazánková
AQUILA Aerobic a fitness Open , ČR , Havlíčkův Brod
nominační závod
týmy 14-16 let
2.místo M.Stehlíková, N.Trojanová, T.Večerková
ženy 14-16 let
3. místo K. Svobodová
5. místo A. Kosinová
7. místo H. Volfová
17. místo T. Večerková
týmy 11-13 let
2. místo M.Petáková,M.Pospíchalová,M.Kopicová
7.místo M.Buriánková,M.Starinská,V.Vlachová
11.místo B.Linhartová,A-M.Mullerová,T.Rubášová
12.místo E.Čermáková,A.Novotná,L.Peková
ženy 11-13 let
6. místo B. Kykalová
21. místo K. Pilcová
týmy 8-10let
12.místo B. Krejčíková, A. Novotná, N. Revendová
AQUILA Aerobic a fitness Cup , ČR , Brno
kvalifikace na Mistrovství republiky ve sportovním aerobiku a fitness týmů ve všech kategoriích.
aerobic dospělí
5.místo A.Farářová,V.Sasková, P.Fialová, K.Kordíková, A.Chudárková, A.Macháčková, M.Macáková, J.Hrazánková
týmy 14-16 let
2.místo M.Stehlíková, N.Trojanová, T.Večerková
ženy 14-16 let
1. místo K. Svobodová
5. místo A. Kosinová
7. místo H. Volfová
13. místo T. Večerková
18. místo M. Jirásková
týmy 8-10 let
7. místo B.Krejčíková, A.Novotná, N.Revendová
týmy 11-13 let
2. místo M.Petáková,M.Pospíchalová,M.Kopicová
6. místo M.Buriánková,M.Starinská,V.Vlachová
12. místo B.Linhartová,A-M.Mullerová,T.Rubášová
13. místo E.Čermáková,A.Novotná,L.Peková
ženy 11-13 let
7. místo B. Kykalová
21. místo K. Pilcová
21.3. – 23.3. 2008 INTERNATIONAL COMPETITION , Bulgaria, Borovets
na prvních mezinárodních závodech mimo území ČR sbíral zkušenosti group 12-14 let ve složení:
8.místo G.Pokorná,E.Cvrkalová,M.Košťálová,K.Rousková, K,Andělová,K.Janoušová
3rd KAMIKAZE Czech Aerobic Open 2008 , ČR , Zlín
Výsledky závodníků Gymaerobiku v konkurenci světové špičky z Ruska a Austrálie:
TRIO 12-14 let
15. místo K.Janoušová,K.Rousková, K.Andělová
TRIO 9-11 let
16. místo V.Pokorná,A.Zenkelová, A.Misárová
finalisté
EN IM
2.místo I. Homolka
GROUP 9-11 let
4.místo J.Málek, J.Zahradníčková, M.Málková,V.Pokorná, A.Fliegerová, K.Jakešová
GROUP 12-14 let
5. místo K.Janoušová, K.Rousková, K.Andělová, E.Cvrkalová, G.Pokorná,K.Košťálová
TRIO 9-11 let
7. místo M.Málková, J.Málek, J.Zahradníčková
2. ročník mezinárodních závodů klubů , Francie , Aix les Bains
SEN IM
8. místo Igor Homolka