CELKOVÉ VÝSLEDKY II. ROČNÍKU POHÁRU FEDERACÍ 2007
celkový počet bodů
9 – 11 let ženy
5. místo K. Janoušová (7b.)
11. místo K. Andělová (1b.)
12. místo M. Košťálová (0b.) M. Málková (0b.) G. Pokorná (0b.) J. Zahradníčková (0b.)
9 -11 let páry
1. místo Jan Málek, Anna Fliegerová (18b.)
9 – 11 let týmy
3. místo Andělová Karolína, Málková Michaela, Zahradníčková Jana (12b.)
8. místo Cvrkalová, Košťálová, Pokorná (5b.)
12 – 14 let ženy
13. místo M. Kopicová (0b.) A. Lipoldová (0b.)
senioři muži
1. místo Igor Homolka
4.KOLO POHÁRU FEDERACÍ, Zlín, 1.prosince 2007
9 – 11 let ženy
10. místo K. Janoušová (16 300b.)
12. místo M. Košťálová (15 950b.)
13. místo G. Pokorná (15 750b.)
9 – 11 let páry
1. místo J. Málek, A. Fliegerová (15 500b.)
9 – 11 let týmy
3. místo M. Málková, J. Zahradníčková, K. Andělová (16 250b.)
5th European Championships for junior and seniors in Aerobic Gymnastics
Maďarsko, Szombathely, 21.-25.11. 2007
seniors men
16. místo Igor Homolka
AEROBIC & FITNESS CUP, Havířov, 3.listopadu 2007
Pohárová soutěž pro všechny kategorie
11 – 13 let ženy
6. místo M. Pospíchalová
14 – 16 let týmy
1. místo T.Večerková, K.Svobodová, N.Trojanová
14 – 16 let ženy
3. místo K. Svobodová
14 – 16 let aerobic
3. místo J.Hrazánková, M.Jirásková, A.Chudárková, M.Klangová, A.Svobodová, T.Večerková, N.Trojanová
8 – 10 let aerobic
4. místo E.Čermáková,B.Krejčíková,B.Linhartová, A,Mullerová, A.Novotná, N.Revendová, T.Rubášová
AEROBIC & FITNESS CUP 2007, Kladno, 27.října 2007
Závod pro všechny kategorie
8 – 10 let aerobik
7. místo E. Čermáková, B. Krejčíková, B. Linhartová, A. Mullerová, A. Novotná, N. Reverendová, T. Rubášová
11 – 13 let ženy
10. místo B. Kykalová
20. místo M. Pospíchalová
27. místo V.Vlachová
WORLD CHAMPIONSHIPS SPORTS AEROBIC & FITNESS TEAMS, Belgrade, 15.- 21. října 2007
kadetky
2. místo M. Stehlíková, B. Kykalová, M. Petáková
ženy kadetky
1. místo H. Volfová
juniorky týmy
2. místo K. Svobodová, N.Trojanová, T.Večerková
muži
5. místo P. Sirotek
3. KOLO POHÁRU FEDERACÍ, SLOVENSKO, Trnava, 14.října 2007
Mezinárodní soutěž FIG ve sportovním aerobiku
national development
ženy
7. místo Kateřina Janoušová
páry
1. místo Jan Málek, Anna Fliegerová
týmy
3. místo Cvrkalová Eliška, Košťálová Markéta, Pokorná Gabriela
4. místo Andělová Karolína, Málková Michaela, Zahradníčková Jana
age group 1:
ženy
8. místo Barbora Trnková
14. místo Anna Lipoldová
17. místo Markéta Kopicová
seniors:
muži
1. místo Igor Homolka
AQUILA AEROPBIC & FITNESS CUP 2007, Praha, 29.9. – 30.9.
Kontrolní závod před MS v Bělehradě
Kategorie: junioři, dospělí
14 – 16 let týmy
2. místo T.Večerková, K.Svobodová, N.Trojanová
14 – 16 let ženy
3. místo Karolína Svobodová
dospělí muži
4. místo Pavel Sirotek
14 – 16 let aerobic
4. místo M.Jirásková, J.Hrazánková, A.Chudárková, M.Klangová, P.Fialová, A.Svobodová, T.Večerková, N.Trojanová
14 – 16 let HIP HOP
4. místo E.Hertlová, T.Růžičková, G.Dvořáková, M.Květonová, J.Drbohlavová, K.Fingerová
AQUILA AEROBIC & FITNESS CUP 2007, Praha, 23.9.
Kategorie: děti, kadeti
11 – 13 let týmy
2. místo M.Stehlíková, B.Kykalová, M.Petáková
6. místo M.Buriánková, K.Hanzalová, K.Pilcová
11 – 13 let ženy
1. místo Hana Volfová
3. místo Andrea Kosinová
AUSTRIAN AEROBIC GYMNASTICS CHAMPIONSHIP, 28.6. – 1.7.2007 , Rakousko
další ze závodù FIG v silné konkurenci závodníkù z Evropy
10 – 12 let týmy
9. místo K. Andělová, M. Málková, J. Zahradníčková
10. místo M. Košťálová, E. Cvrkalová, G. Pokorná
10 – 12 let páry
1. místo Jan Málek, Anna Fliegerová
10 – 12 let muži
7. místo Jan Málek
2. KOLO POHÁRU FEDERACÍ , SLOVENSKO , Prešov, 22. – 23. června 2007
soutěž FIG ve sportovním aerobiku v kategoriích děti,kadeti,junioři a senioři
8 – 10 let páry
1. místo Jan Málek, Anna Fliegerová
ženy
3. místo Kristýna Janoušová
6. místo Karolína Andělová
12. místo Jana Zahradníčková
14. místo Anna Fliegerová
15. místo Michaela Málková
muži
1. místo Jan Málek
týmy
2. místo K.Andělová, M.Málková, J.Zahradníčková
11 – 13 let ženy
3. místo Barbora Trnková
28. místo Anna Lipoldová
AEROBIC & FITNESS BASIC CUP, Praha, 2.-3. června
pohárová soutěž dětí, kadetů, juniorů a dospělých
senioři muži
3. místo Pavel Sirotek
senioři ženy
7. místo Tereza Zámostná
14-16 let týmy:
2. místo T.Večerková, K.Svobodová, N.Trojanová
14-16 let ženy
2. místo Karolína Svobodová
7. místo Martina Jirásková
13.místo Alžběta Kopáčová
11 – 13 let ženy
15. místo Martina Stehlíková
8 – 10 let fitness
6. místo B.Linhartová,A.Mullerová,A.Novotná,E.Čermáková,T.Rubášová, N.Revendová
AEROBIC CUP & FITNESS CUP, 19.-20.5., Plzeň
Nominace ve sportovním aerobiku a fitness družstev na MS 07 ve všech kategoriích
14-16 let aerobic
4. místo M.Jirásková, Z.Drábová, J.Hrazánková, M.Klangová, A.Svobodová, N. Trojanová, T.Večerková, A.Chudárková
8-10 let aerobic
11. místo B.Linhartová, A.Mullerová, A.Novotná, E.Čermáková, T.Rubášová, N.Revendová
11-13 let týmy:
2. místo M.Stehlíková, B.Kykalová, M.Petáková
5. místo M.Buriánková, K.Hanzalová, K.Pilcová
11-13 let ženy
1. místo H. Volfová
13. místo M. Pospíchalová
14-16 let týmy
2. místo T.Večerková, K.Svobodová, N.Trojanová
14-16 let ženy
12. místo M.Jirásková
14-16 let HIP HOP
4. místo G.Dvořáková, E.Hertlová, T.Růžičková, J.Drbohlavová, M.Květoňová, V.Málková
MISTROVSTVÍ EVROPY 2007, Španělsko, Lloret de Mar, 9. – 13.5.
1. místo v kategorii páry a evropský titul získali Kristýna Procházková a Pavel Sirotek
WORLD SERIES 2005- 2007, Bulharsko – Borovets , 25. – 30.4. 2007
V dalším kole Světového poháru 2007 v aerobiku pořádaném federací FIG obsadil za účasti 20-ti závodníků 16.místo v kategorii seniorů mužů: I. Homolka,
8th SLOVAK OPEN 2007, 14. – 15.4.2007, Prešov
9 – 11 let páry
2. místo Fliegerová A., Málek J.
9 – 11 let ženy
4. místo Janoušová K.
muži
6. místo Homolka I.
AQUILA AEROBIC 2007, 31.3. – 1.4.2007, Kladno
Finále MČR ve sportovním aerobiku a fitness týmech všech kategorií s nominací na ME
11 – 13 let tým
2. místo Stehlíková M., Kykalová B., Petáková M.
11 – 13 let tým
4. místo Buriánková M., Hanzalová K., Pilcová M.
11 – 13 let ženy
1. místo Volfová H.
11 – 13 let ženy
4. místo Kosinová A.
14 – 16 let aerobic
3. místo Jirásková M., Drábová Z.,Hrazánková J.,Klangová M., Svobodová A., Trojanová N., Večerková T., Chudárková A.
14 – 16 let tým
3. místo Večerková T., Svobodová K., Trojanová N.
dospělí páry
1. místo Procházková K., Sirotek P.
dospělí ženy
7. místo Zámostná T.
1. kolo POHÁRU FEDERACÍ 2007, 31.3., Brno
12 – 14 let ženy
20. místo Kopicová M.
muži
1. místo Homolka I.
9 – 11 let tým
4. místo Andělková K., Málková M., Zahradníčková J.
6. místo Coufalová E., Košťálová M., Pokorná G.
9 – 11 let ženy
4. místo Janoušová K.
AQUILA AEROBIC 2007, 24. – 25.3.2007, Luhačovice
semifinále MČR ve sportovním aerobiku a fitness týmech; junioři, dospělí
14 – 16 let aerobic
3. místo Jirásková M., Drábová Z.,Hrazánková J.,Klangová M., Svobodová A., Trojanová N., Večerková T., Chudárková A.
14 – 16 let týmy:
3. místo Večerková T., Svobodová K., Trojanová N.
14 – 16 let ženy:
10. místo Svobodová K.
14. místo Fialová P.
dospělí ženy:
8. místo Šulcová V.
dospělí aerobic
8. místo Blažková Z., Kordíková K., Novotná K., Ševčíková Š., Macáková M., Macháčková A., Jarošová V.
AQUILA AEROBIC 2007, 17.3. – 18.3.2007, Brno
semifinále MČR ve sportovním aerobiku a fitness týmech; děti, kadeti
11 – 13 let týmy
2. místo Stehlíková M., Kykalová B., Petáková M.
11 – 13 let týmy
4. místo Buriánková M., Hanzalová K., Pilcová K.
11 – 13 let ženy
1. místo Volfová H.
4. místo Kosinová A.
14. místo Pospíchalová M.
27. místo Vlachová V.
2nd KAMIKAZE CZECH AEROBIC OPEN, 16.3. – 18.3. 2007, Zlín
9 – 11 let týmy
6. místo Cvrkalová E., Košťálová M., Pokorná G.
9 – 11 let týmy
11. místo Andělová K., Málková H., Zahradníčková J.
9 – 11 let páry
1. místo Fliegerová A., Málek J.
9 – 11 let ženy
3. místo Janoušová K.
senioři muži
3. místo Homolka I.
MASTER CLASS , 7.3. 2007, ZŠ Meteorologická
soutěž pro děti, které se připravují v Juniorské škole na budoucí závodní činnost
3. MEZINÁRODNÍ CLUB – MEETING, 24.2. 2007, Eisenberg, Německo
mezinárodní soutěž ve sportovním aerobiku pořádaná sportovní federací FIG, na které získal Igor Homolka 1. místo v kategorii IM seniors