, blahopřejeme!


Juniorský aerobik z.s.

Ing. Julie Hrazánková

Novodvorská 1062/12

Praha 4,  14200

Tel: 774642439

jsadomyno@seznam.cz  

Přípravka

Pokud chcete, aby dítě navštěvovalo alespoň dvakrát týdně nějakou pohybovou aktivitu, tak právě zde nabízíme celoroční kurzy pro všechny věkové kategorie tj. od 4 do 15 let. Kurzy jsou vedené kvalifikovanými lektory a nedochází ( mimo prázdnin) k žádnému přerušování anebo dokonce rušení lekcí z důvodů nepřítomnosti, jelikož máme dostatek trenérů. 

Náplní hodin je zahřátí složené z jednoduchých prvků aerobiku v sestavu, při hudebním doprovodu a vhodné rychlosti. Lektoři dbají na správné provádění prvků a perfektní držení těla, po té se děti protáhnou a některé tak proniknou do hluboké flexibility a naučí se provazy a rozštěpy, placky atd. Učí se základní povinné prvky závodního aerobiku jako jsou jumping jacks ,high leg kicks, kliky a jiné silové elementy , různé skoky a nakonec se protáhnou. Zkrátka pracují celou hodinu na koordinaci a ovládání svého těla. 

Myslím si, že toto je dobrá aktivní a kompenzační činnost po několika hodinách sezení ve školních lavicích. Některé z těchto dětí jsou vybírány do přípravky závodního aerobiku a mohou se tak začít připravovat na závodní činnost, která již probíhá v tělocvičnách ZŠ Meteorologická 181, Praha 4 .

Děti se mohou účastnit letního sportovního soustředění, které probíhá každý rok ve městě Nymburk. Jezdíme na kolech a kolečkových bruslích, plaveme, běháme a samozřejmě se věnuje aerobiku.© 2018 DOMYNO1 s.r.o.

Webhosting - TECHart systems