, blahopřejeme!


JUNIORSKÁ ŠKOLA AEROBIKU

Mgr. Iva Farářová

Novodvorská 1062/12

Praha 4,  14200

Tel: 602 813 924

aerobikiva@centrum.cz

Mistry s Mistry

Výsledky Rakovník 11.10.2014

JEDNOTLIVKYNĚ

kategorie D

4. místo Ema Kubíčková

MINI TÝMY

kategorie C

9. místo Barbora Alexová, Eliška Křelinová, Šárka Malcová

Výsledky Říčany 24.5.2014

MAXI TÝMY

kategorie B

4. místo Bang Bang Puntíčci (Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikol Nosková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová, Adéla Látalová)

MINI TÝMY

kategorie D

4. místo Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková

6. místo Veronika Koldová, Tereza Rubášová, Natálie Kubíčková

Výsledky Praha Letňany 19.4.2014

JEDNOTLIVKYNĚ

kategorie E

12. místo Markéta Koblerová

22. místo Pavla Bednářová

MINI TÝMY

kategorie C

16. místo Aneta Zavřelová, Barbora Alexová, Šárka Malcová, Eliška Křelinová

kategorie D

2. místo Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková

6. místo Veronika Koldová, Tereza Rubášová, Natálie Kubíčková

SPORTOVNÍ TÝMY
kategorie B

2. místo Bang Bang Puntíčci (Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikol Nosková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Karolína Kchuntová, Denisa Kubešová)

Výsledky Olomouc 5. – 6.4.2014

MINI TÝMY

kategorie C

15. místo Barbora Alexová, Eliška Křelinová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Výsledky Říčany 22.-23.3.2014

JEDNOTLIVKYNĚ

kategorie E

5. místo Markéta Koblerová

20.místo Pavla Bednářová

MINI TÝMY

kategorie C

12. místo Barbora Alexová, Eliška Křelinová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

kategorie D

4. místo Veronika Koldová, Tereza Rubášová, Natálie Kubíčková

Výsledky PRAHA 26.10.2013

JEDNOTLIVKYNĚ

kategorie A

7. místo Adéla Látalová

kategorie B

19. místo Anežka Klára Soukupová

kategorie C

3. místo Natálie Janoušová

kategorie D

13. místo Anna Fliegerová

kategorie E

8.místo Pavla Bednářová

JEDNOTLIVCI

kategorie C

2. místo Vojtěch Novotný

DVOJICE

kategorie A

2.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů

3.místo Isabella Tysoňová, Sofia Razetto

10.místo Karolína Mráčková, Tereza Bílková

11.místo Karolína Szabo, Nelly Onderková

kategorie C

4. místo Kristýna Kopecká, Dominika Machová

9.místo Anna Kuchařová, Barbora Alexová

12.místo Šárka Malcová, Eliška Křelinová

TÝMY

kategorie A

1.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Denisa Kubešová

2.místo Adéla Látalová, Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová

kategorie B

2.místo Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková

kategorie C

4. místo Nicola Revendová, Aneta Svobodová, Denisa Bohdalová

10. místo Anna Kuchařová, Barbora Alexová, Aneta Zavřelová

kategorie D

5.místo Natálie Kubíčková, Veronika Koldová, Tereza Rubášová

Výsledky LITOMYŠL 21.9.2013

JEDNOTLIVKYNĚ

kategorie A

3. místo Adéla Látalová

kategorie D

2. místo Ema Kubíčková

8.-9. místo Anna Fliegerová

kategorie E

5.místo Pavla Bednářová

DVOJICE

kategorie A

1.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů

3.místo Isabella Tysoňová, Sofia Razetto

4.místo Karolína Mráčková, Tereza Bílková

7.místo Karolína Szabo, Nelly Onderková

kategorie B

5.místo Tereza Maříková, Anežka Soukupová

kategorie C

5.místo Ema Kubíčková, Natálie Janoušková

6.místo Anna Kuchařová, Barbora Alexová

10.místo Šárka Malcová, Eliška Křelinová

kategorie D

1.místo Veronika Anna Kotrnochová, Markéta Kopicová

TÝMY

kategorie A

1.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Denisa Kubešová

2.místo Adéla Látalová, Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová

kategorie B

3.místo Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková

kategorie D

1.místo Markéta Koblerová, Julie Hrazánková, Kristýna Janoušová

VÝSLEDKY VELKÉHO FINÁLE MISTRY S MISTRY

Jednotlivkyně

A 4.místo Adéla Látalová

C 6.místo Natálie Janoušová

D 11.místo Ema Kubíčková

E 1.místo KristýnaJanoušová

6.místo Markéta Koblerová

Dvojice

A 2.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů

6.místo Nelly Onderková, Karolína Szabo

7.místo Isabella Tysoňová, Sofia Razetto

D 1.místo Veronika Kotrnochová, Markéta Kopicová

Týmy

A 1.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Denisa Kubišová

2.místo Kitty Nedvědová, Karolína Kchuntová, Adéla Látalová

4.místo Nelly Onderková, Isabella Tysoňová, Karolína Szabo

B 2.místo Nikol Nosková, Lucie Machová, Vendula Muchlová

D 1.místo Julie Hrazánková , Markéta Koblerová, Kristýna Janoušová

6.místo Natálie Kubíčková, Tereza Rubášová, Veronika Koldová

Juniorská škola aerobiku Ivy Farářové zakončila sezónu skvělým úspěchem v počtu 4 zlatých a 3 stříbrných medailí ve Velkém finále v soutěži Mistry s mistry a v celkové klubové soutěži tak skončila na 2.místě.

Velkou motivací pro nejmladší závodníky jsou jejich úspěšní, závodící trenéři.

Trenérka Kristýna Janoušová získala v seniorské kategorii 2 zlaté medaile a titul nejlepší choreografie roku! Moc blahopřejeme!!! Iva

Výsledky Plzeň

Výsledky Mistry s Mistry Plzeň.doc (41 kB)

Výsledky Liberec

Výsledky Mistry s Mistry Liberec.doc (38 kB)

Výsledky Praha

Výsledky Mistry s Mistry Praha.doc (44,5 kB)

VÝSLEDKY ZLÍN 27.-28.4. 2013

Jednotlivci Kategorie A

1.místo Adéla Látalová

14.místo Tereza Bílková

15.místo Isabella Tysoňová

18.místo Sofia Razetto

Kategorie B

24.místo Tereza Maříková

Kategorie C

7.místo Natálie Janoušová

Kategorie D

9.místo Ema Kubíčková

15.místo Kateřina Jakešová

16.místo Anna Fliegerová

Kategorie E

2.místo Markéta Koblerová

24.místo Kateřina Budilová

Dvojice Kategorie A

5.místo Karolína Szabo, Nelly Onderková

10.místo Isabella Tysoňová, Sofia Razetto

Kategorie B

18.místo Tereza Maříková, Anežka Soukupová

Kategotie D

3.místo Veronika Kotrnochová, Markéta Kopicová

Týmy Kategorie A

1.místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Denisa Kubešová

3.místo Adéla Látalová, Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová

7.místo Karolína Szabo,Nelly Onderková, Tereza Bílková

Kategorie B

2.místo Vendy Muchlová,Lucie Machová, Nikol Nosková

Kategorie C

7.místo Natálie Janoušová, Eliška Nedvědová, Ema Kubíčková

Kategorie D

2.místo Julie Hrazánková, Markéta Koblerová, Kristýna Janoušová

6.místo Tereza Rubášová,Veronika Koldová, Natálie Kubíčková

BŘEZNOVÉ VÝSLEDKY NAŠICH SVĚŘENCŮ

Olomouc 30.-31.3.2013 Mistrysmistry

Sportovní týmy

Kategorie A

1.místo – Adéla Látalová, Barbora Kchuntová, Kitty Nedvědová

3.místo – Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Denisa Kebešová

Kategorie B

1.místo – Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikola Nosková

Kategorie C

8.místo – Eliška Nedvědová, Natalie Janoušová, Ema Kubíčková

14.místo – Anna Kuchařová, Aneta Zavřelová, Barbora Alexová, Eliška Malcová,

Eliška Křelinová

Kategorie D

2. místo – Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková

7.místo – Veronika Koldová, Natálie Kubíčková, Tereza Rubášová

Jednotlivkyně

Kategorie A

4.místo – Adéla Látalová

Kategorie B

13.místo – Natálie Janoušová

Kategorie C

6.místo – Ema Kubíčková

9.místo – Kateřina Jakešová

23.místo – Anna Fliegerová

Kategorie D

2.místo – Markéta Koblerová

12.místo – Pavla Bednářová

20.místo – Kateřina Budilová



© 2018 DOMYNO1 s.r.o.

Webhosting - TECHart systems