, blahopřejeme!


JUNIORSKÁ ŠKOLA AEROBIKU

Mgr. Iva Farářová

Novodvorská 1062/12

Praha 4,  14200

Tel: 602 813 924

aerobikiva@centrum.cz

ČSAE – FISAF


Výsledky III. VT 03.06.2018 Mladá Boleslav

8-10 let Dua

3. místo Natálie Junová, Nela Mikundová

8-10 let Aerobik

2. místo Julie Vlašaná, Ella Fifková, Michaela Pithartová, Natálie Látalová, Vanesa Prošková, Denisa Hýbelová, Vendula Vobořilová

11-13 let Dua

2. místo Sofie Ledererová, Luisa Samková

5. místo Monika Davidová, Lucie Štěpánková

8. místo Anežka Jizbová, Karolína Kalaninová

11-13 let Týmy

1. místo Tereza Malivánková, Petra Dušková, Ema Sýkorová

11-13 let Aerobik

1. místo Monika Davidová, Alicia Dvorničenko, Nela Mikundová, Anna Svobodová, Marie Šindelářová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová

14-16 let Aerobik

1. místo Klára Doleželová, Janet Ibrahimová, Barbora Šlejmarová, Taťjana Lupínková, Klára Řezníčková

Výsledky II. VT 02.06.2018 Mladá Boleslav

11-13 let Týmy

2. místo Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikola Hrášková

11-13 let Aerobik

3. místo Anežka Jizbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Anna Přikrylová, Týna Přikrylová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová, Natálie Vodičková

14-16 let Ženy

6. místo Adéla Kubrichtová

17 a více let Ženy

14. místo Dominika Klimentová

Výsledky I. VT 12. – 13.05.2018 Semily

17 a více let Dua

4. místo Julie Hrazánková, Ema Kubíčková

11-13 let Grande Aerobik

6. místo Vendula Muchlová, Lucie Machová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová, Nikola Hrášková, Veronika Kučerová, Tereza Bílková

14-16 let Dua

6. místo Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová

Výsledky II. VT 06.05.2018 Louny

11-13 let Týmy

2. místo Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikola Hrášková

11-13 let Aerobik

3. místo Anežka Jizbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Anna Přikrylová, Týna Přikrylová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová, Natálie Vodičková

14-16 let Ženy

2. místo Adéla Kubrichtová

17 a více let Ženy

9. místo Dominika Klimentová

Výsledky III. VT 05.05.2018 Louny

8-10 let Dua

5. místo Natálie Junová, Nela Mikundová

8-10 let Aerobik

2. místo Julie Vlašaná, Ella Fifková, Michaela Pithartová, Natálie Látalová, Vanesa Prošková, Denisa Hýbelová, Vendula Vobořilová

11-13 let Dua

2. místo Sofie Ledererová, Luisa Samková

4. místo Tereza Malivánková, Ema Sýkorová

8. místo Monika Davidová, Lucie Štěpánková

9. místo Anežka Jizbová, Karolína Kalaninová

11-13 let Aerobik

1. místo Monika Davidová, Alicia Dvorničenko, Nela Mikundová, Anna Svobodová, Marie Šindelářová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová

Výsledky III. VT 22.03.2018 PRAHA – Petřiny

8-10 let Dua

2. místo Natálie Junová, Nela Mikundová

8-10 let Aerobik

1. místo Julie Vlašaná, Ella Fifková, Michaela Pithartová, Natálie Látalová, Vanesa Prošková, Denisa Hýbelová, Vendula Vobořilová

11-13 let Dua

2. místo Sofie Ledererová, Luisa Samková

6. místo Monika Davidová, Lucie Štěpánková

11. místo Anežka Jizbová, Karolína Kalaninová

11-13 let Týmy

1. místo Tereza Malivánková, Petra Dušková, Ema Sýkorová

11-13 let Aerobik

1. místo Monika Davidová, Alicia Dvorničenko, Nela Mikundová, Anna Svobodová, Marie Šindelářová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová

Výsledky II. VT 21.03.2018 PRAHA – Petřiny

11-13 let Týmy

1. místo Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikola Hrášková

11-13 let Aerobik

2. místo Anežka Jizbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Anna Přikrylová, Týna Přikrylová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová, Natálie Vodičková

14-16 let Ženy

5. místo Adéla Kubrichtová

17 a více let Ženy

2. místo Markéta Koblerová

11. místo Dominika Klimentová

Výsledky I. VT 24.03.2018 Kladno

17 a více let Dua

2. místo Julie Hrazánková, Ema Kubíčková

11-13 let Grande Aerobik

3. místo Vendula Muchlová, Lucie Machová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová, Nikola Hrášková, Veronika Kučerová, Tereza Bílková

Výsledky II. VT 18.03.2018 PRAHA – Petřiny

11-13 let Týmy

1. místo Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikola Hrášková

11-13 let Aerobik

2. místo Jizbová, Kalaninová, Ledererová, Přikrylová, Přikrylová, Samková, Tysoňová, Vodičková

Výsledky III. VT 17.03.2018 PRAHA – Petřiny

8-10 let Dua

3. místo Natálie Junová, Nela Mikundová

8-10 let Aerobik

1. místo Vlašaná, Fifková, Pithartová, Látalová, Prošková, Hýbelová, Vobořilová

11-13 let Dua

1. místo Sofie Ledererová, Luisa Samková

4. místo Petra Dušková, Ema Sýkorová

6. místo Monika Davidová, Lucie Štěpánková

11-13 let Aerobik

1. místo Monika Davidová, Alicia Dvorničenko, Nela Mikundová, Anna Svobodová, Marie Šindelářová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová

Výsledky III. VT 14.10. – 15. 10. 2017 PRAHA-CHODOV

8-10 let Týmy

4. místo Monika Davidová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová, Nela Mikundová

6. místo Petra Dušková, Ema Sýkorová, Tereza Malivánková

8. místo Tina Přikrylová, Anna Přikrylová

11-13 let Týmy

7. místo Alicia Dvorničenko, Marie Šindelářová

11-13 let Aerobik

1. místo Tereza Bílková, Anežka JIzbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová

17 a více let Týmy

3. místo Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

VÝSLEDKY MČR 06. – 08.10.2017 PLZEŇ

11 – 13 let Aerobik Grande

4. místo Nikola Hrášková, Adéla Buzková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

14 – 16 let Páry

4. místo Adéla Kubrichtová, Vojtěch Novotný

17 a více let Aerobik Grande

5. místo Bára Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová, Nikola Revendová, Dominika Klimentová, Denisa Bohdalová, Dominika Machová

Výsledky III. VT 30.9. – 1. 10. 2017 LOUNY

8-10 let Týmy

3. místo Monika Davidová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová, Nela Mikundová

5. místo Petra Dušková, Ema Sýkorová, Tereza Malivánková

10. místo Tina Přikrylová, Anna Přikrylová

13. místo Vanesa Prošková, Julie Vlašaná, Ella Fifková, Denisa Hýbelová

11-13 let Týmy

5. místo Alicia Dvorničenko, Marie Šindelářová

11-13 let Aerobik

1. místo Tereza Bílková, Anežka JIzbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová

17 a více let Týmy

2. místo Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

VÝSLEDKY I. VT 23. – 24. 09. 2017 PRAHA – PETŘINY

11 – 13 let Aerobik Grande

4. místo Nikola Hrášková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

Výsledky II. VT 3. – 4. 6. 2017 ML.BOLESLAV

14 – 16 let Ženy

19. místo Kristýna Smrčková

17 a více let Ženy

13. místo Magdaléna Mlejnková

Výsledky III. VT 3. – 4. 6. 2017 ML.BOLESLAV

8-10 let Týmy

4. místo Monika Davidová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová, Nela Mikundová

6. místo Petra Dušková, Ema Sýkorová, Tereza Malivánková

7. místo Tina Přikrylová, Anna Přikrylová

11-13 let Týmy

11. místo Alicia Dvorničenko, Marie Šindelářová

11-13 let Aerobik

1. místo Tereza Bílková, Anežka JIzbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová

17 a více let Týmy

2. místo Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Výsledky III. VT 27. 5. 2017 BRNO

8-10 let Jednotlivci

32. místo Vanesa Prošková

8-10 let Týmy

2. místo Petra Dušková, Ema Sýkorová, Tereza Malivánková

5. místo Monika Davidová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová, Nela Mikundová

11. místo Tina Přikrylová, Anna Přikrylová

11-13 let Týmy

13. místo Alicia Dvorničenko, Marie Šindelářová

17 a více let Týmy

1. místo Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

VÝSLEDKY I. VT 13. – 14. 05. 2017 BRNO

11 – 13 let Aerobik Grande

5. místo Nikola Hrášková, Adéla Buzková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

14 – 16 let Páry

3. místo Adéla Kubrichtová, Vojtěch Novotný

17 a více let Tria

4. místo Andrea Bulíčková, Ema Kubíčková, Aneta Svobodová

VÝSLEDKY ČMP 06.05.2017 SEMILY

2. místo Janet Ibrahimová, Barbora Šlejmarová, Taňa Lupínková, Klára Doleželová

VÝSLEDKY I. VT 29. – 30. 04. 2017 OSTRAVA

11 – 13 let Aerobik Grande

6. místo Nikola Hrášková, Adéla Buzková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

14 – 16 let Páry

4. místo Adéla Kubrichtová, Vojtěch Novotný

17 a více let Tria

6. místo Andrea Bulíčková, Ema Kubíčková, Aneta Svobodová

17 a více let Aerobik Grande

5. místo Barbora Krejčíková, Dominika Machová, Kristýna Kopecká, Veronika Koldová, Dominika Klimentová, Denisa Bohdalová, Jana Zahradníčková, Nicola Revendová

Výsledky III. VT 22. 3. 2017 Praha – Petřiny

8-10 let Týmy

7. místo Tina Přikrylová, Anna Přikrylová

9. místo Petra Dušková, Ema Sýkorová

10. místo Monika Davidová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová, Nela Mikundová

14-16 let Jednotlivci

9. místo Šárka Malcová

11 – 13 let Aerobik

1. místo Tereza Bílková, Anežka JIzbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová

Výsledky II. VT 23. 3. 2017 Praha – Petřiny

14 – 16 let Ženy

18. místo Kristýna Smrčková

17 a více let Ženy

6. místo Magdaléna Mlejnková

VÝSLEDKY I. VT 14. – 15. 04. 2017 LOUNY

11 – 13 let Aerobik Grande

6. místo Nikola Hrášková, Adéla Buzková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

14 – 16 let Páry

4. místo Adéla Kubrichtová, Vojtěch Novotný

17 a více let Aerobik Grande

5. místo Barbora Krejčíková, Dominika Machová, Kristýna Kopecká, Veronika Koldová, Dominika Klimentová, Denisa Bohdalová, Jana Zahradníčková, Nicola Revendová

Výsledky I. VT 1. – 2. 4. 2017 Kladno

11 – 13 let Aerobik Grande

6. místo Nikola Hrášková, Adéla Buzková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

Výsledky III. VT 25.-26.3. 2017 Otrokovice

8-10 let Týmy

5. místo Monika Davidová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová, Nela Mikundová

11 – 13 let Aerobik

1. místo Tereza Bílková, Anežka JIzbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová

17 a více let Týmy

2. místo Aneta Zavřelová, Šárka Malcová

Výsledky II. VT 25. – 26.3. 2017 Otrokovice

14 – 16 let Ženy

8. místo Kristýna Smrčková

Výsledky II. VT 13. 11. 2016 Ml. Boleslav

14 – 16 let Týmy

2. místo Diana Burdová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková

17 a více let Ženy

3. místo Aneta Svobodová

4. místo Veronika Koldová

Výsledky III. VT 12. 11. 2016 Ml. Boleslav

8-10 let Jednotlivci

15. místo Tereza Bílková

8-10 let Týmy

7. místo Monika Davidová, Lucie Štěpánková

10. místo Denisa Hýbelová, Natálie Junová, Vanesa Prošková

11. místo Nela Mikundová, Ella Fifková, Julie Vlašaná

12. místo Anna Přikrylová, Týna Přikrylová

11 – 13 let Jednotlivci

15. místo Anna Svobodová

11-13 let Týmy

2. místo Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Luisa Samková

4. místo Anežka Jizbová, Sofia Razetto, Isabella Tysoňová

17 a více let Týmy

2. místo Aneta Zavřelová, Šárka Malcová

Výsledky I. VT 5. – 6. 11. 2016 Č. Budějovice

11 – 13 let Aerobik

4. místo Nikola Hrášková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

11 – 13 let Tria

6. místo Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

11 – 13 let Ženy

16. místo Vendula Muchlová

21. místo Kitty Nedvědová

17 a více let Ženy

5. místo Andrea Bulíčková

Výsledky III. VT 29. 10. 2016 Ostrava

8-10 let Týmy

5. místo Monika Davidová, Lucie Štěpánková

7. místo Anna Přikrylová, Týna Přikrylová

9. místo Denisa Hýbelová, Natálie Junová, Vanesa Prošková

11-13 let Jednotlivci

15. místo Anna Svobodová

11-13 let Týmy

5. místo Anežka Jizbová, Sofia Razetto, Isabella Tysoňová

Výsledky II. VT 30. 10. 2016 Ostrava

11 – 13 let Aerobikx

1. místo Nikola Hrášková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

11 – 13 let Týmy

3. místo Nikola Hrášková, Lucie Machová, Nikol Nosková

14 – 16 let Týmy

3. místo Diana Burdová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková

Výsledky I. VT 8. – 9. 10. 2016 Louny

11 – 13 let Aerobik

7. místo Nikola Hrášková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

11 – 13 let Tria

8. místo Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

11 – 13 let Ženy

22. místo Vendula Muchlová

25. místo Kitty Nedvědová

17 a více let Ženy

5. místo Andrea Bulíčková

14-16 let Aerobik Petite

5. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

Výsledky MČR 30.9. – 2. 10. 2016 Praha

11-13 let Ženy

20. místo Vendula Muchlová

11-13 let Tria

8. místo Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

17 a více let Ženy

7. místo Andrea Buličková

14-16 let Aerobik Petite

5. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

Výsledky II. VT 25. 9. 2016 Praha-Petříny

11 – 13 let Aerobik

1. místo Nikola Hrášková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

14 – 16 let Týmy

5. místo Diana Burdová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková

17 a více let Ženy

2. místo Aneta Svobodová

3. místo Pavla Bednářová

Výsledky III. VT 24. 9. 2016 Praha – Petřiny

8-10 let Jednotlivci

21. místo Tereza Bílková

8-10 let Týmy

10. místo Monika Davidová, Lucie Štěpánková

12. místo Anna Přikrylová, Týna Přikrylová

14. místo Ella Fifková, Julie Vlašaná, Nela Mikundová

11-13 let Jednotlivci

11. místo Anna Svobodová

11-13 let Týmy

4. místo Anežka Jizbová, Sofia Razetto, Isabella Tysoňová

5. místo Karolína Kalaninová, Sofie Lederová, Luisa Samková

17 a více let Týmy

1. místo Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Výsledky I. VT 16. – 17. 4. 2016 Brno

11-13 let Ženy

14. místo Vendula Muchlová

22. místo Kitty Nedvědová

24. místo Karolína Kchuntová

11-13 let Tria

7. místo Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

14-16 let Páry

1. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Ženy

14. místo Natálie Revendová

15. místo Ema Kubíčková

14-16 let Aerobik Petite

6. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

17 a více let Ženy

13. místo Andrea Buličková

Výsledky I. VT 11. – 12. 6. 2016 Havlíčkův Brod

11-13 let Ženy

18. místo Vendula Muchlová

20. místo Kitty Nedvědová

11-13 let Tria

7. místo Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

14-16 let Páry

2. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Ženy

13. místo Natálie Revendová

14-16 let Aerobik Petite

5. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

17 a více let Ženy

1. místo Andrea Buličková

Výsledky I. VT 16. – 17. 4. 2016 Brno

11-13 let Ženy

14. místo Vendula Muchlová

22. místo Kitty Nedvědová

24. místo Karolína Kchuntová

11-13 let Tria

7. místo Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

14-16 let Páry

1. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Ženy

14. místo Natálie Revendová

15. místo Ema Kubíčková

14-16 let Aerobik Petite

6. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

17 a více let Ženy

13. místo Andrea Buličková

Výsledky I. VT 14. – 15. 5. 2016 Praha – Petřiny

11-13 let Ženy

19. místo Vendula Muchlová

25. místo Kitty Nedvědová

26. místo Karolína Kchuntová

11-13 let Tria

6. místo Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

14-16 let Páry

2. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Ženy

14. místo Natálie Revendová

14-16 let Aerobik Petite

7. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

11. místo Burdová, Mlejnková, Sasková, Smrčková, Weisserová

17 a více let Ženy

12. místo Andrea Buličková

Výsledky II. VT 5. 6. 2016 Mladá Boleslav

11-13 let Aerobik

1. místo Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

17 a více let Týmy

2. místo Kateřina Jakešová, Dominika Klimentová, Nikola Revendová

17 a více let Ženy

2. místo Aneta Svobodová

3. místo Pavla Bednářová

Výsledky III. VT 4. 6. 2016 Mladá Boleslav

8-10 let Jednotlivci

16. místo Tereza Bílková

11-13 let Týmy

2. místo Anežka Jizbová, Sofia Razetto, Karolína Szabo, Isabella Tysoňová

3. místo Tereza Jandová, Anna Svobodová

5. místo Karolína Kalaninová, Sofie Lederová, Luisa Samková

8. místo Petra Dušková, Alicia Dvorničenko, Anna Škvorová

9. místo Tina Přikrylová, Anna Přikrylová

17 a více let Týmy

2. místo Šárka Malcová, Aneta Zavřelová, Barbora Alexová

Výsledky I. VT 16. – 17. 4. 2016 Brno

11-13 let Ženy

14. místo Vendula Muchlová

22. místo Kitty Nedvědová

24. místo Karolína Kchuntová

11-13 let Tria

7. místo Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

14-16 let Páry

1. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Ženy

14. místo Natálie Revendová

15. místo Ema Kubíčková

14-16 let Aerobik Petite

6. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

17 a více let Ženy

13. místo Andrea Buličková

Výsledky I. VT 14. – 15. 5. 2016 Praha – Petřiny

11-13 let Ženy

19. místo Vendula Muchlová

25. místo Kitty Nedvědová

26. místo Karolína Kchuntová

11-13 let Tria

6. místo Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

14-16 let Páry

2. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Ženy

14. místo Natálie Revendová

14-16 let Aerobik Petite

7. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

11. místo Burdová, Mlejnková, Sasková, Smrčková, Weisserová

17 a více let Ženy

12. místo Andrea Buličková

Výsledky II. VT 8. 5. 2016 Zlín

11-13 let Aerobik

1. místo Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

11-13 let Týmy

7. místo Nikol Nosková, Nikola Hrášková

17 a více let Týmy

1. místo Kateřina Jakešová, Dominika Klimentová, Nikola Revendová

17 a více let Ženy

1. místo Veronika Koldová

3. místo Aneta Svobodová

Výsledky III. VT 7. 5. 2016 Zlín

8-10 let Jednotlivci

16. místo Tereza Bílková

11-13 let Týmy

3. místo Anežka Jizbová, Sofia Razetto, Karolína Szabo, Isabella Tysoňová

17 a více let Týmy

2. místo Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Výsledky I. VT 30. 4. 2016 Ostrava

14-16 let Ženy

14. místo Ema Kubíčková

14-16 let Aerobik Petite

6. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

11. místo Burdová, Mlejnková, Sasková, Smrčková, Weisserová

Výsledky III. VT 23. 4. 2016 Petřiny

8-10 let Jednotlivci

15. místo Tereza Bílková

11-13 let Jednotlivci

16. místo Isabella Tysoňová

11-13 let Týmy

6. místo Anežka Jizbová, Sofia Razetto

17 a více let Týmy

1. místo Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Výsledky II. VT 24. 4. 2016 Petřiny

11-13 let Aerobik

1. místo Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

11-13 let Týmy

6. místo Nikol Nosková, Nikola Hrášková

14-16 let Ženy

3. místo Adéla Kubrichtová

17 a více let Týmy

1. místo Kateřina Jakešová, Dominika Klimentová, Nikola Revendová

17 a více let Ženy

2. místo Aneta Svobodová

4. místo Veronika Koldová

5. místo Pavla Bednářová

Výsledky I. VT 16. – 17. 4. 2016 Brno

11-13 let Ženy

14. místo Vendula Muchlová

22. místo Kitty Nedvědová

24. místo Karolína Kchuntová

11-13 let Tria

7. místo Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

14-16 let Páry

1. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Ženy

14. místo Natálie Revendová

15. místo Ema Kubíčková

14-16 let Aerobik Petite

6. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

17 a více let Ženy

13. místo Andrea Buličková

Výsledky III.VT 10.4.2016 Brno

8-10 let Jednotlivci

11. místo Tereza Bílková

11-13 let Jednotlivci

15. místo Isabella Tysoňová

11-13 let Týmy

5. místo Anežka Jizbová, Sofia Razetto

17 a více let Týmy

1. místo Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Výsledky II.VT 9.4.2016 Brno

11-13 let Aerobik

1. místo Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

11-13 let Týmy

9. místo Nikol Nosková, Nikola Hrášková

14-16 let Ženy

15. místo Adéla Kubrichtová

17 a více let Týmy

1. místo Kateřina Jakešová, Dominika Klimentová, Nikola Revendová

17 a více let Ženy

2. místo Aneta Svobodová

5. místo Veronika Koldová

Výsledky I. VT 2. – 3. 4. 2016 Semily

11-13 let Ženy

15. místo Vendula Muchlová

22. místo Karolína Kchuntová

11-13 let Tria

9. místo Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

14-16 let Páry

1. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Ženy

10. místo Ema Kubíčková

11. místo Natálie Revendová

14-16 let Aerobik Petite

5. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

17 a více let Ženy

10. místo Andrea Buličková

Výsledky III.VT 19.3.2016 Louny

8-10 let Jednotlivci

13. místo Tereza Bílková

11-13 let Jednotlivci

8. místo Isabella Tysoňová

Výsledky II.VT 19.3.2016 Louny

11-13 let Aerobik

1. místo Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

11-13 let Týmy

4. místo Nikol Nosková, Nikola Hrášková

14-16 let Ženy

5. místo Adéla Kubrichtová

17 a více let Ženy

4. místo Aneta Svobodová

Výsledky I. VT 14. 11. 2015 Plzeň

8-10 let Aerobik

6. místo Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

8-10 let Tria

5. místo Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

8-10 let Ženy

12. místo Kitty Nedvědová

11-13 let Ženy

10. místo Vendula Muchlová

12. místo Natálie Revendová

14-16 let Páry

2. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Ženy

7. místo Ema Kubíčková

9. místo Andrea Buličková

14-16 let Aerobik Petite

3. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

17 a více let Ženy

3. místo Markéta Koblerová

Výsledky III. VT 1. 11. 2015 Č. Budějovice

Jednotlivci 11 – 13 let

8. místo Adéla Kubrichtová

Týmy 14 – 16 let

2. místo Markéta Sasková, Kristýna Smrčková

Týmy 17 a více let

1. místo Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Výsledky M ČR 24.-25.10.2015 Mladá Boleslav

11-13 let Ženy

10. místo Natálie Revendová

14-16 let Páry

2. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Ženy

9. místo Andrea Buličková

12. místo Ema Kubíčková

14-16 let Aerobik Petite

5. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

17-více let Ženy

8. místo Markéta Koblerová

Výsledky II.VT 17.10.2015 Ostrava

8-10 let Ženy

5. místo Kitty Nedvědová

8-10 let Týmy

3. místo Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

11-13 let Ženy

5. místo Vendula Muchlová

13. místo Nikol Nosková

14-16 let Aerobik

3. místo Diana Burdová, Natálie Janoušová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

Výsledky II.VT 10.10.2015 Louny

8-10 let Ženy

6. místo Kitty Nedvědová

8-10 let Týmy

4. místo Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

11-13 let Ženy

9. místo Vendula Muchlová

18. místo Nikol Nosková

14-16 let Aerobik

3. místo Diana Burdová, Natálie Janoušová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

17 a více let Ženy

4. místo Pavla Bednářová

5. místo Veronika Koldová

Výsledky III. VT 11. 10. 2015 Louny

Jednotlivci 11 – 13 let

11. místo Adéla Kubrichtová

Týmy 17 a více let

2. místo Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Aerobik 8-10 let

5. místo Sofia Razetto, Isabela Tysoňová, Karolína Mráčková, Karilína Szabo, Valerie Jakimičová, Tereza Bílková

Výsledky I.VT 03.-04.10.2015 Kladno

8-10 let Aerobik

4. místo Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

11-13 let Ženy

9. místo Natálie Revendová

14-16 let Páry

2. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Aerobik Petite

4. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

Výsledky II.VT 26.9.2015 Praha – Petřiny

8-10 let Ženy

6. místo Kitty Nedvědová

8-10 let Týmy

5. místo Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

11-13 let Ženy

14. místo Vendula Muchlová

23. místo Nikol Nosková

14-16 let Aerobik

3. místo Diana Burdová, Natálie Janoušová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

17 a více let Ženy

5. místo Pavla Bednářová

6. místo Veronika Koldová

Výsledky III. VT 19. 9. 2015 Semily

Jednotlivci 11 – 13 let

8. místo Adéla Kubrichtová

Týmy 17 a více let

2. místo Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Aerobik 8-10 let

4. místo Sofia Razetto, Isabela Tysoňová, Karolína Mráčková, Karilína Szabo, Valerie Jakimičová, Tereza Bílková

Výsledky II.VT 7.6.2015 Mladá Boleslav

8-10 let Ženy

7. místo Kitty Nedvědová

8-10 let Týmy

3. místo Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

11-13 let Ženy

3. místo Vendula Muchlová

22. místo Nikol Nosková

11-13 let Týmy

6. místo Nikol Nosková, Karina Gren

14-16 let Aerobik

2. místo Diana Burdová, Natálie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

17 a více let Ženy

2. místo Veronika Koldová

Výsledky III.VT 16. – 17.5.2015 Varnsdorf

Týmy 14 – 16 let

1. místo Adéla Kubrichtová, Kristýna Smrčková

Týmy 17 a více let

3. místo Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Aerobik 8-10 let

6. místo Sofia Razetto, Isabela Tysoňová, Karolína Mráčková, Karilína Szabo, Valerie Jakimičová, Klára Soukupová, Tereza Bílková

Výsledky II.VT 8. – 9.5.2015 Hradec Králové

8-10 let Ženy

11. místo Kitty Nedvědová

8-10 let Týmy

2. místo Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

11-13 let Ženy

11. místo Vendula Muchlová

20. místo Nikol Nosková

11-13 let Týmy

6. místo Nikol Nosková, Karina Gren

14-16 let Aerobik

3. místo Diana Burdová, Natálie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

17 a více let Ženy

5. místo Pavla Bednářová

Výsledky FISAF I.VT 1.5. – 2.5.2015 Semily

8-10 let Aerobik

4. místo Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

14-16 let Páry

2. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Aerobik Petite

5. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

17 a více let Ženy

7. místo Markéta Koblerová

Výsledky III.VT 25. 4. 2015 Zlín

Týmy 14 – 16 let

5. místo Adéla Kubrichtová, Kristýna Smrčková

Týmy 17 a více let

4. místo Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Aerobik 8-10 let

3. místo Sofia Razetto, Isabela Tysoňová, Karolína Mráčková, Karilína Szabo, Valerie Jakimičová, Klára Soukupová, Tereza Bílková

Výsledky FISAF II.VT 18. – 19.4.2015 Praha – Petřiny

8-10 let Ženy

5. místo Kitty Nedvědová

8-10 let Týmy

2. místo Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

11-13 let Ženy

5. místo Vendula Muchlová

25. místo Nikol Nosková

11-13 let Týmy

5. místo Nikol Nosková, Karina Gren

14-16 let Ženy

11. místo Karolína Mrózková

14-16 let Aerobik

5. místo Diana Burdová, Natálie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

17 a více let Ženy

4. místo Pavla Bednářová

6. místo Veronika Koldová

Výsledky FISAF I.VT 11.4. – 12.4.2015 Brno

8-10 let Aerobik

3. místo Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

11-13 let Ženy

13. místo Natálie Revendová

14-16 let Páry

2. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Ženy

9. místo Andrea Buličková

14-16 let Aerobik Petite

5. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

Výsledky FISAF I.VT 28.3. – 29.3.2015 Ostrava

8-10 let Aerobik

3. místo Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

11-13 let Ženy

8. místo Natálie Revendová

14-16 let Páry

1. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Ženy

10. místo Andrea Buličková

14-16 let Aerobik Petite

4. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

17 a více let Ženy

6. místo Markéta Koblerová (ZK)

Výsledky FISAF II.VT 21.3. – 22.3.2015 Ostrava

14-16 let Ženy

1. místo Andrea Buličková

11. místo Karolína Mrózková

14-16 let Aerobik

3. místo Diana Burdová, Natálie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

17 a více let Ženy

4. místo Veronika Koldová

Výsledky FISAF I.VT 7.3. – 8.3.2015 Kladno

8-10 let Aerobik

3. místo Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

14-16 let Muži

1. místo Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný

14-16 let Aerobik Petite

1. místo Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

Výsledky FISAF SAMC 1.3.2015 Praha – Petřiny

budou doplněny, zatím obrázek 🙂

Výsledky FISAF II. VT 15. 11. 2014 Mladá Boleslav

8-10 let Týmy

9. místo Kitty Nedvědová, Karolína Kchuntová

8-10 let Aerobik

1. místo Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Karolína Kchuntová

11-13 let Týmy

4. místo Vendula Muchlová, Nikol Nosková

11-13 let Aerobik

4. místo Natalie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdalena Mlejnková, Eliška Nedvědová, Markéta Sasková, Krystýna Smrčková, Aneta Weisserová

17 a více let Týmy

1. místo Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková

17 a více let Ženy

2. místo Markéta Koblerová

4. místo Veronika Koldová

Výsledky FISAF I. VT 9. 11. 2014 Kladno

14-16 let Tria

4. místo Andrea Buličková, Barbora Krejčíková, Aneta Svobodová

Výsledky III.VT 1. – 2.11.2014 Č.Budějovice

Aerobik 8-10 let

6. místo Sofia Razetto, Isabela Tysoňová, Karolína Mráčková, Karilína Szabo, Valerie Jakimičová, Klára Soukupová, Tereza Bílková

Výsledky MS 2014 Praha

Cadet Men

4. místo Vojtěch Novotný

Senior Trio

1. místo Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová, Veronika Kubíčková (Corridor)

Výsledky II.VT 18.10.2014 Praha – Petřiny

Týmy 8-10 let

4. místo Julie Pavlů, Lucie Pavlů

6. místo Kitty Nedvědová, Karolína Kchuntová

Aerobik 8-10 let

1. místo Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Karolína Kchuntová

Aerobik 11-13 let

3. místo Natalie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdalena Mlejnková, Eliška Nedvědová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

Týmy 11-13 let

5. místo Vendula Muchlová, Nikol Nosková

Týmy 17 a více let

3. místo Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková

5. místo Veronika Koldová, Natalia Kubíčková, Tereza Rubášová

Ženy 17 a více let

3. místo Markéta Koblerová

6. místo Pavla Bednářová

Výsledky III.VT 11. – 12.10.2014 Varnsdorf

Aerobik 8-10 let

5. místo Razetto, Tisoňová, Onderková, Mráčková, Szabo, Jakimičová, Klára Soukupová, Bílková

Výsledky MČR Ostrava 3. – 5. 10. 2014

Muži 11-13 let

3. místo Vojtěch Novotný

Tria 11-13 let

4. místo Alžběta Kadlecová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková

Tria 14-16 let

5. místo Andrea Buličková, Barbora Krejčíková, Aneta Svobodová

Aerobik 14-16 let

5. místo Kristýna Kopecká, Anna Fliegerová, Barbora Krejčíková, Dominika Machová, Denisa Bohdalová, Aneta Svobodová

Tria 17 a více let

1. místo Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová, Veronika Kubíčková (Corridor)

Výsledky FISAF III.VT 27. – 28.9.2014 Praha – Petřiny

8 – 10 let Aerobik

6. místo Tereza Bílková, Valérie Jakimičová, Karolína Mráčková, Nelly Onderková, Sofia Razetto, Anežka Klára Soukupová, Karolína Szabo, Isabella Tisoňová

Výsledky II. a III. VT Mladá Boleslav 7.6.2014

II.VT

8 – 10 let Týmy

4. místo Adéla Látalová, Kitty Nedvědová

8 – 10 let Aerobik

3. místo Denisa Kubešová, Adéla Látalová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Kitty Nedvědová

11 – 13 let Ženy

20. místo Natálie Janoušová

11 – 13 let Týmy

4. místo Vendula Muchlová, Lucie Machová, Nikol Nosková

11 – 13 let Aerobik

4. místo Natalie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdalena Mlejnková, Eliška Nedvědová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

17 – více let Ženy

1. místo Markéta Koblerová

17 – více let Týmy

1. místo Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková

4. místo Veronika Koldová, Tereza Rubášová

III.VT

8 – 10 let Aerobik

6. místo Tereza Bílková, Valérie Jakimičová, Karolína Mráčková, Nelly Onderková, Sofia Razetto, Anežka Klára Soukupová, Karolína Szabo, Isabella Tisoňová

Výsledky Mistrovství Evropy Vídeň 28. – 30.5.2014

17 a více let Týmy

2. místo Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová, Veronika Kubíčková (Corridor)

11 – 13 let Muži

3. místo Vojtěch Novotný

14 – 16 let Aerobik 5

4. místo Dominika Machová, Kristýna Kopecká, Anna Fliegerová, Barbora Krejčíková a Nikola Revendová

Výsledky II. a III. VT Semily 17.5.2014

II.VT

8 – 10 let Týmy

7. místo Denisa Kubešová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

11 – 13 let Ženy

22. místo Natálie Janoušová

11 – 13 let Týmy

5. místo Vendula Muchlová, Lucie Machová, Nikol Nosková

11 – 13 let Aerobik

6. místo Natalie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdalena Mlejnková, Eliška Nedvědová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

17 – více let Ženy

5. místo Pavla Bednářová

17 – více let Týmy

1. místo Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková

5. místo Veronika Koldová, Natalia Kubíčková, Tereza Rubášová

III.VT

7. místo Tereza Bílková, Valérie Jakimičová, Karolína Mráčková, Nelly Onderková, Sofia Razetto, Anežka Klára Soukupová, Karolína Szabo, Isabella Tisoňová

Výsledky I. VT Havlíčkův Brod 10.5.2014

11 – 13 let Ženy

5. místo Natálie Revendová

11 – 13 let Muži

3. místo Vojtěch Novotný

11 – 13 let Týmy

8. místo Vendula Muchlová, Lucie Machová, Nikol Nosková

14 – 16 let Tria

4. místo Andrea Buličková, Barbora Krejčíková, Aneta Svobodová

14 – 16 let Aerobik

5. místo Anna Kuchařová, Denisa Bohdalová, Anna Fliegerová, Barbora Krejčíková, Dominika Machová,

Kristýna Kopecká, Nikola Revendová, Aneta Svobodová

Výsledky II. VT Louny 27.4.2014

8 – 10 let Týmy

5. místo Denisa Kubešová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

7. místo Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová, Adéla Látalová

8 – 10 let Aerobik

3. místo Karolína Kchuntová, Denisa Kubešová, Adéla Látalová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Lucie Pavlů,

Julie Pavlů, Kitty Nedvědová

11 – 13 let Týmy

5. místo Vendula Muchlová, Lucie Machová, Nikol Nosková

11 – 13 let Aerobik

5. místo Natalie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdalena Mlejnková, Eliška Nedvědová, Markéta Sasková,

Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

17 a více let Týmy

1. místo Markéta Koblerová, Kristýna Janoušová, Julie Hrazánková

5. místo Veronika Koldová, Natalia Kubíčková, Tereza Rubášová

Výsledky I. VT Ostrava 12.-13.4.2014

11 – 13 let Muži

3. místo Vojtěch Novotný

11 – 13 let Tria

8. místo Alžběta Kadlecová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková

11 – 13 let Ženy

5. místo Natálie Revendová

14 – 16 let Tria

5. místo Andrea Buličková, Barbora Krejčíková, Aneta Svobodová

14 – 16 let Aerobik

4. místo Anna Kuchařová, Denisa Bohdalová, Anna Fliegerová, Barbora Krejčíková, Dominika Machová,

Kristýna Kopecká, Nikola Revendová, Aneta Svobodová

17 a více let Tria

1. místo Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová, Veronika Kubíčková

Výsledky I. VT Louny 29.-30.3.2014

11 – 13 let Muži

2. místo Vojtěch Novotný

11 – 13 let Ženy

5. místo Natálie Revendová

11 – 13 let Tria

8. místo Alžběta Kadlecová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková

14 – 16 let Tria

5. místo Andrea Bulíčková, Barbora Krejčíková, Aneta Svobodová

14 – 16 let Aerobik

4. místo Anna Kuchařová, Denisa Bohdalová, Anna Fliegerová, Barbora Krejčíková, Dominika Machová,

Kristýna Kopecká, Nikola Revendová, Aneta Svobodová

17 – více let Tria

1. místo Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová, Veronika Kubíčková

kompletní výsledky: www.fisaf.cz/images/stories/29.-30.3.2014_Louny.htm

Výsledky II.VT Praha – Petřiny 8. – 9.3.2014

8 – 10 let Aerobic

3. místo Karolína Kchuntová, Denisa Kubešová, Adéla Látalová, Lucie Machová,

Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Kitty Nedvědová

8 – 10 let Týmy

6. místo Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová, Adéla Látalová

11 – 13 let Týmy

4. místo Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková

17 a více let Ženy

2. místo Veronika Koldová

5. místo Pavla Bednářová

Kompletní výsledky: www.fisaf.cz/images/stories/II.VT_sportovni_aerobik_fitness_tymy_ATS_Open.htm

Výsledky II.VT PRAHA Petřiny 10.11. 2013

Týmy 8-10let

4.místo Vendy Muchlová, Lucie Machová, Nikola Nosková

Týmy 11-13let

7.místo Kristýna Kopecká, Dominika Machová

Jednotlivkyně 11-13let

9.místo Alžběta Kadlecová

Týmy 14-16let

3.místo Aneta Svobodová, Denisa Bohdalová

Jednotlivkyně 14-16let

5.místo Barbora Krejčíková

8.místo Anna Fliegerová

Výsledky Havlíčkův Brod 2. 11. 2013 (1. VT)

Jednotlivkyně 11 – 13 let

4. místo Natálie Revendová

Páry 11 – 13 let

2. místo Kristýna Smrčková, Vojtěch Novotný

Výsledky MČR Kladno 5. – 6. 10. 2013

Jednotlivkyně kategorie 11-13 let

11.místo Natálie Revendová

Páry 11-13 let

3.místo Kristýna Smrčková, Vojtěch Novotný

Výsledky II.VT Ostrava 28.9. 2013

Jednotlivkyně kat. 11-13 let

9. místo Alžběta Kadlecová

Týmy kat. 11-13 let

5.místo Dominika Machová, Kristýna Kopecká

Aerobik Fitness kat.11-13 let

3.místo Markéta Sasková, Kristýna Smrčková, Alžběta Kadlecová, Natálie Revendová, Ema Kubíčková, Magdalena Mlejnková, Aneta Weisserová, Natalie Janoušová

Jednotlivkyně 14-16 let

4.místo Barbora Krejčíková

Týmy 14-16 let

2.místo Aneta Svobodová, Denisa Bohdalová, Nikola Revendová

Jednotlivkyně 17 a více let

2.misto Markéta Koblerová

ČSAE – FISAF

II.VT Fitness, SA 26.5.2013 Praha Petřiny.

II. 11-13 let Týmy
2. místo – Dominika Machová, Kristýna Kopecká

II. 11-13 let Ženy
14. místo – Alžběta Kadlecová

II. 14-16 let Týmy
2. místo – Nikola Revendová, Denisa Bohdalová

II. 14-16 let Ženy
6. místo – Barbora Krejčíková

II. 11-13 let Fitness Aerobik
5. místo – Aneta Weisserová, Alžběta Kadlecová, Natálie Revendová, Ema Kubíčková, Magdalena Mlejnková, Natálie Janoušová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková

Výsledky 3. nominačního závodu I.výk.třídy
kategorie 11-13let páry

2. místo Vojtěch Novotný a Kristýna Smrčková

kategorie 11-13let ženy

14. místo Natálie Revendová

VÝSLEDKY SEMILY 21.4.2013
11-13 let jednotlivkyně

1.místo Natálie Revendová

5.místo Alžběta Kadlecová

11-13let týmy

5.místo Dominika Machová a Kristýna Kopecká

11-13let fitness

3.místo Aneta Weisserová, Magdalena Mlejnková, Markéta Sasková, Ema Kubíčková,

Kristýna Smrčková, Natalie Janoušová, Natalie Revendová, Alžběta Kadlecová

14-16let týmy

1.místo Nikola Revendová, Aneta Svobodová, Denisa Bohdalová

VÝSLEDKY LOUNY 7.4. 2013
11-13let páry

3.místo Kristýna Smrčková, Vojtěch Novotný

Kladno 2.3. 2013 II.výkonnostní třída

11 – 13let týmy

4.místo – Dominika Machová, Kristýna Kopecká

11 – 13let jednotlivkyně

15.místo – Alžběta Kadlecová

14 -16let týmy

2.místo – Denisa Bohdalová, Aneta Svobodová, Nikola Revendová

14 -16let jednotlivkyně

6.místo – Barbora Krejčíková

Petřiny, Praha 23.3. 2013 I.výkonnostní třída

11-13let páry

3.místo – Kristýna Smrčková, Vojtěch Novotný



© 2018 DOMYNO1 s.r.o.

Webhosting - TECHart systems