Aquila Aerobik a Fitness Cup, Mladá Boleslav, 16.-17.5. 2009
Kategorie 11-13 let muži
2. místo Jan Málek
páry
2. místo J. Málek, A. Fliegerová
týmy
8. místo K. Rousková, J. Zahradníčková, K. Janoušová
týmy
15. místo E. Cvrkalová,G. Pokorná, M. Košťálová
týmy
17. místo M. Buriánková, M.Starinská, V. Vlachová
týmy
22. místo L. Peková, T. Rubášová, S. Šebestová
ženy
14. místo Michaela Málková
Kategorie 14-16 let týmy
5. místo B. Kykalová, M.Kopicová,A. Kosinová
týmy
7. místo T. Večerková,M. Stehlíková, M. Pospíchalová
ženy
2. místo Karolina Svobodová
ženy
13. místo Nikola Trojanová
Kategorie 8-10 let týmy
7. místo A. Misárová, A. Zenkelová, V. Pokorná
týmy
12. místo R. Larvová, D. Bohdalová, E. Pospíšilová
týmy
20. místo D. Ebrová, K. Filipová, K. Topinková, A Hauslerová
Kategorie dospělí ženy
1. místo Tereza Zámostná -hostuje – trenér L.Jiříková
Kategorie 11-13 let aerobic
7. místo G. Pokorná, M. Košťálová, V. Vlachová, M. Buriánková, E. Cvrkalová, M. Starinská, K. Pilcová, N. Kubíčková
Kategorie dospělí aerobic
3. místo M. Macáková, A. Chudárková, J. Hrazánková, A. Macháčková, K. Klingerová, K.Kordíková, M. Jirásková, A. Farářová
ME ve sportovním aerobiku a Cadet and Junior Open Cup 2009, Španělsko, 5.-9.5.2009
Pavel Sirotek a Veronika Šindelářová mistry Evropy, aneb evropský šampionát bez emocí.
4. místo obsadilo družstvo aerobiku v kategorii dospělých ve složení:
M. Macáková, A. Chudárková, J. Hrazánková, A. Macháčková, K. Klingerová, K. Kordíková,M. Jirásková, A. Farářová
AQUILA AEROBIC A FITNESS CUP, Kladno, 5.4. 2009
Nominační závody ve sportovním aerobiku pro všechny kategorie
Kategorie 11-13 let muži
2. místo Jan Málek
týmy
16. místo E. Cvrkalová, G. Pokorná, M. Košťálová
týmy
17. místo M. Buriánková, M.Starinská, V. Vlachová
týmy
19. místo J. Málek, A. Fliegerová, K. Jakešová
Kategorie 14-16 let týmy
5. místo B. Kykalová, M.Kopicová,A. Kosinová
týmy
7. místo T. Večerková,M. Stehlíková, M. Pospíchalová
ženy
1. místo Karolina Svobodová
ženy
14. místo Nikola Trojanová
Kategorie 8-10 let týmy
7. místo A. Misárová, A. Zenkelová, V. Pokorná
týmy
10. místo R. Larvová, D. Bohdalová, E. Pospíšilová
týmy
17.místo D. Ebrová, K. Filipová, K. Topinková, A. Hauslerová
Kategorie dospělí páry
1. místo V. Šindelářová, P. Sirotek
ženy
3. místo Tereza Zámostná
Kategorie 11-13 let aerobic
6. místo G. Pokorná, M. Košťálová, V. Vlachová, M. Buriánková, E. Cvrkalová, M. Starinská, K. Pilcová, N. Kubíčková
Kategorie dospělí aerobic
3. místo M. Macáková, A. Chudárková, J. Hrazánková, K. Klingerová, K. Kordíková, M. Jirásková, A. Farářová