, blahopřejeme!


JUNIORSKÁ ŠKOLA AEROBIKU

Mgr. Iva Farářová

Novodvorská 1062/12

Praha 4,  14200

Tel: 602 813 924

aerobikiva@centrum.cz

2010

AQUILA Aerobic and Fitness BASIC Cup 2010, Praha, 6.11.
ŽENY kategorie 11 – 13 let
8. místo Jana Zahradníčková

TÝMY kategorie 8 – 10 let
3. místo Alžběta Kadlecová, Natálie Revendová, Veronika Mendíková
4. místo Denisa Bohdalová, Alena Novotná, Dominika Erbová
7. místo Dominika Machová, Kristýna Kopecká, Nikola Vičíková

AQUILA AEROBIC and FITNESS CUP 2010, Havlíčkův Brod, 31.10.
kategorie 8 – 10 let TÝMY
6. místo Denisa Bohdalová, Alena Novotná, Dominika Erbová
8. místo Alžběta Kadlecová, Natalie Revendová, Veronika Mendíková
10. místo Dominika Machová, Kristýna Kopecká, Nikola Vičíková

kategorie 11-13 let ŽENY
18. místo Jana Zahradníčková

kategorie 11-13 let AEROBIC
6. místo Jana Zahradníčková, Tereza Rubášová, Aneta Svobodová, Kateřina Jakešová, Anna Fliegerová, Lucie Peková, Pavlína Fibrichová, Nikola Revendová, Barbora Krejčíková

Úspěch seniorů na MS ve sportovním aerobiku a fitness družstvech, Eindhoven, Holandsko
Pavel Sirotek a Veronika Šindelářová obhájili titul mistrů světa na světovém šampionátu v Eindhovenu. Karolína Svobodová obsadila v obrovské konkurenci , kterou kategorie žen tradičně přináší, 8. místo.

MISTROVSTVÍ EVROPY ve sportovním aerobiku, ČR, Kladno, 2. – 6.6. 2010
AQUILA FISAF EUROPEAN FITNESS AND HIP HOP CHAMPIONSHIP 2010
OPEN TOURNAMENT FOR JUNIORS AND CADETS 2010
Precizně provedená sestava s vyváženými technickými prvky, aerobními sekvencemi a obtížností zaslouženě vynesla seniorský mixed pár na 1. místo. Evropský titul dal zapomenout na nevydařený domácí šampionát, po kterém mnozí příznivci aerobiku náš pár odsunuli na druhé místo. 8. místo Karolíny Svobodové, která přešla z juniorské do seniorské kategorie je velkým příslibem do budoucna a motivací pro další závodění. Za postup do finále gratulujeme juniorskému týmu a aerobik fitnes družstvu, které obsadily nepopulární čtvrtá místa 9. místo kadetek je především o možnosti zúčastnit se „velkého závodu“ a teprve v budoucnosti zúročit získané zkušenosti.

Výsledky ME 2010

SENIOR Mixed Pairs
1. místo Veronika Šindelářová, Pavel Sirotek

Women
8. místo Karolína Svobodová

JUNIOR Teams
4. místo Barbora Kykalová, Markéta Kopicová, Andrea Kosinová

CADET Aerobic
9. místo Aneta Svobodová, Anna Fliegerová, Jana Zahradníčková, Tereza Rubášová, Lucie Peková, Kateřina Jakešová, Nikola Revendová, Barbora Krejčíková, Pavlína Fibrichová 

JUNIOR Aerobic
4. místo Marie Buriánková, Kristýna Janoušová, Nikola Bernardová, Klára Malá, Veronika Vlachová, Eliška Cvrkalová, Karolína Pilcová, Maryna Starinská, Eliška Čermáková, Natalia Kubíčková

Aerobic and Fitness BASIC cup, Praha, 22.- 23.5.

Kategorie 8 –10 let týmy
2. místo Dominika Ebrová, Denisa Bohdalová, Alena Novotná

týmy
10. místo Alžběta Kadlecová, Natalie Revendová, Veronika Mendíková

Kategorie 11-13 let ženy
11. místo Jana Zahradníčková

Kategorie 14-16 let ženy
8. místo Michaela Petáková

ženy
11. místo Michaela Pospíchalová

Mistrovství České republiky AQUILA AEROBIC 2010, Mladá Boleslav, 15.-16.5.
Šampionát v Mladé Boleslavi přinesl dvě velká překvapení. Tím nemilým je, že chybující pár Pavel Sirotek a Veronika Šindelářová neobhájil domácí titul a na evropský šampionát, který se bude konat začátkem června na Kladně , postupují z druhého místa.

Výsledky Mistrovství republiky 2010

Kategorie dospělí páry
2. místo Veronika Šindelářová, Pavel Sirotek

ženy
3. místo Karolína Svobodová

Kategorie 14-16 let týmy
4. místo Barbora Kykalová, Markéta Kopicová, Andrea Kosinová

Kategorie 11-13 let aerobic
6. místo Aneta Svobodová, Anna Fliegerová, Jana Zahradníčková, Tereza Rubášová, Lucie Peková, Kateřina Jakešová, Nikola Revendová, Barbora Krejčíková, Pavlína Fibrichová

Kategorie 14-16 let aerobic
4. místo Marie Buriánková, Kristýna Janoušová, Nikola Bernardová, Klára Malá, Veronika Vlachová, Eliška Cvrkalová, Karolína Pilcová, Maryna Starinská, Eliška Čermáková, Natalia Kubíčková

Kategorie dospělí aerobic
5. místo Anna Farářová, Kristýna Procházková, Kamila Turková, Nikola Trojanová, Tereza Večerková, Julie Hrazánková, Markéta Koblerová, Blanka Kováčová

Tím milým překvapením a obrovským úspěchem je třetí místo loňské juniorky Karoliny Svobodové, která se neztratila v silné konkurenci tradičně početné kategorii žen, a její nominace na zmíněné mistrovství Evropy je opravdu zasloužená.

Popřejme našim závodníkům co nejlepší umístění na nadcházejícím mistrovství Evropy a tím i skvělou reprezentaci naší školy.

Semifinále MČR AQUILA AEROBIK 2010, Brno, 8.- 9.5.
Kategorie 8 –10 let týmy
11. místo Dominika Ebrová, Denisa Bohdalová, Alena Novotná

týmy
17. místo Kristýna Kopecká, Dominika Machová, Nikola Vičíková

týmy
18. místo Alžběta Kadlecová, Natalie Revendová, Veronika Mendíková

Kategorie 11-13 let ženy
26. místo Jana Zahradníčková

Kategorie 14-16 let týmy
4. místo Barbora Kykalová, Markéta Kopicová, Markéta Pospíchalová

ženy
18. místo Michaela Petáková

Kategorie 11-13 let aerobic
6. místo Aneta Svobodová, Anna Fliegerová, Jana Zahradníčková, Tereza Rubášová, Lucie Peková, Kateřina Jakešová, Nikola Revendová, Barbora Krejčíková, Pavlína Fibrichová

Kategorie 14-16 let aerobic
4. místo Marie Buriánková, Kristýna Janoušová, Nikola Bernardová, Klára Malá, Veronika Vlachová, Eliška Cvrkalová, Karolína Pilcová, Maryna Starinská,Eliška Čermáková, Natalia Kubíčková

SAMC Mladá Boleslav, 24.4. 2010
Naše  Aneta Svobodová vybojovala na postupovém SAMC 1. místo v 2. kategorii. Blahopřejeme, máš palec nahoru. 

AQUILA Aerobic a Fitness Cup, Luhačovice 9.-11.4. 2010

Kategorie dospělí páry
1. místo Veronika Šindelářová, Pavel Sirotek

ženy
4. místo Karolína Svobodová

Kategorie 14-16 let týmy
3. místo Barbora Kykalová, Markéta Kopicová, Andrea Kosinová

Kategorie 11-13 let ženy
23. místo Jana Zahradníčková

Kategorie 8-10 let týmy
16. místo Kristýna Kopecká, Dominika Machová, Nikola Vičíková

týmy
7. místo Dominika Ebrová, Denisa Bohdalová, Alena Novotná

Kategorie 11-13 let aerobic
6. místo Aneta Svobodová, Anna Fliegerová, Jana Zahradníčková, Tereza Rubášová, Lucie Peková, Kateřina Jakešová, Nikola Revendová, Barbora Krejčíková, Pavlína Fibrichová 

Kategorie 14-16 let aerobic
4. místo Marie Buriánková, Kristýna Janoušová, Nikola Bernardová, Klára Malá, Veronika Vlachová, Eliška Cvrkalová, Karolína Pilcová, Maryna Starinská, Eliška Čermáková, Natalia Kubíčková

Kategorie dospělí aerobic
4. místo Anna Farářová, Kristýna Procházková, Kamila Turková, Nikola Trojanová, Tereza Večerková, Julie Hrazánková, Markéta Koblerová, Blanka Kováčová

AQUILA AEROBIC and FITNESS CUP,7 .11. 2009, Zlín
ŽENY kategorie 11 – 13 let
8. místo Jana Zahradníčková

TÝMY kategorie 8 – 10 let
3. místo Alžběta Kadlecová, Natálie Revendová, Veronika Mendíková
4. místo Denisa Bohdalová, Alena Novotná, Dominika Erbová
7. místo Dominika Machová, Kristýna Kopecká, Nikola Vičíková



© 2018 DOMYNO1 s.r.o.

Webhosting - TECHart systems