, blahopřejeme!


JUNIORSKÁ ŠKOLA AEROBIKU

Mgr. Iva Farářová

Novodvorská 1062/12

Praha 4,  14200

Tel: 602 813 924

aerobikiva@centrum.cz

2009

Aquila Aerobik a Fitness Cup, Mladá Boleslav, 16.-17.5. 2009
Kategorie 11-13 let muži
2. místo Jan Málek

páry
2. místo J. Málek, A. Fliegerová

týmy
8. místo K. Rousková, J. Zahradníčková, K. Janoušová

týmy
15. místo E. Cvrkalová,G. Pokorná, M. Košťálová

týmy
17. místo M. Buriánková, M.Starinská, V. Vlachová

týmy
22. místo L. Peková, T. Rubášová, S. Šebestová

ženy
14. místo Michaela Málková

Kategorie 14-16 let týmy
5. místo B. Kykalová, M.Kopicová,A. Kosinová

týmy
7. místo T. Večerková,M. Stehlíková, M. Pospíchalová

ženy
2. místo Karolina Svobodová

ženy
13. místo Nikola Trojanová

Kategorie 8-10 let týmy
7. místo A. Misárová, A. Zenkelová, V. Pokorná

týmy
12. místo R. Larvová, D. Bohdalová, E. Pospíšilová

týmy
20. místo D. Ebrová, K. Filipová, K. Topinková, A Hauslerová

Kategorie dospělí ženy
1. místo Tereza Zámostná -hostuje – trenér L.Jiříková

Kategorie 11-13 let aerobic 
7. místo G. Pokorná, M. Košťálová, V. Vlachová, M. Buriánková, E. Cvrkalová, M. Starinská, K. Pilcová, N. Kubíčková

Kategorie dospělí aerobic
3. místo M. Macáková, A. Chudárková, J. Hrazánková, A. Macháčková, K. Klingerová, K.Kordíková, M. Jirásková, A. Farářová

ME ve sportovním aerobiku a Cadet and Junior Open Cup 2009, Španělsko, 5.-9.5.2009
Pavel Sirotek a Veronika Šindelářová mistry Evropy, aneb evropský šampionát bez emocí.

4. místo obsadilo družstvo aerobiku v kategorii dospělých ve složení:
M. Macáková, A. Chudárková, J. Hrazánková, A. Macháčková, K. Klingerová, K. Kordíková,M. Jirásková, A. Farářová

AQUILA AEROBIC A FITNESS CUP, Kladno, 5.4. 2009
Nominační závody ve sportovním aerobiku pro všechny kategorie
Kategorie 11-13 let muži
2. místo Jan Málek 

týmy
16. místo E. Cvrkalová, G. Pokorná, M. Košťálová

týmy
17. místo M. Buriánková, M.Starinská, V. Vlachová

týmy
19. místo J. Málek, A. Fliegerová, K. Jakešová

Kategorie 14-16 let týmy
5. místo B. Kykalová, M.Kopicová,A. Kosinová

týmy
7. místo T. Večerková,M. Stehlíková, M. Pospíchalová

ženy
1. místo Karolina Svobodová

ženy
14. místo Nikola Trojanová

Kategorie 8-10 let týmy
7. místo A. Misárová, A. Zenkelová, V. Pokorná

týmy
10. místo R. Larvová, D. Bohdalová, E. Pospíšilová

týmy
17.místo D. Ebrová, K. Filipová, K. Topinková, A. Hauslerová

Kategorie dospělí páry
1. místo V. Šindelářová, P. Sirotek

ženy 
3. místo Tereza Zámostná

Kategorie 11-13 let aerobic
6. místo G. Pokorná, M. Košťálová, V. Vlachová, M. Buriánková, E. Cvrkalová, M. Starinská, K. Pilcová, N. Kubíčková

Kategorie dospělí aerobic
3. místo M. Macáková, A. Chudárková, J. Hrazánková, K. Klingerová, K. Kordíková, M. Jirásková, A. Farářová



© 2018 DOMYNO1 s.r.o.

Webhosting - TECHart systems