, blahopřejeme!


JUNIORSKÁ ŠKOLA AEROBIKU

Mgr. Iva Farářová

Novodvorská 1062/12

Praha 4,  14200

Tel: 602 813 924

aerobikiva@centrum.cz

2006


FAMILY DAY, 8.12. 2006
2. ročník soutěže pro děti městské části Prahy 4. Soutěž pro tatínky a maminky s dětmi se konala ve fit centru Domina na Praze 4 za účasti závodníků Juniorském školy, kteří jako organizátoři a rozhodčí připravili zajímavou a napínavou soutěž pro děti

AEROBIC & FITNESS BASIC CUP 2006 Kladno 29.10. 2006,
11 – 13 let páry
4. místo A.Fliegerová, J. Málek

11 – 13 let týmy
1. místo M. Petáková, M. Pospíchalová, M. Kopicová

11 – 13 let ženy
4. místo T. Večerková
17. místo K. Pilcová

14 – 16 let ženy
4. místo P. Fialová

14 – 16 let fitness
2. místo Z. Blažková, A. Kuryviálová, G. Dvořáková, A. Kopáčová, T. Doláková, I. Lišková

3RD HUNGARIAN AEROBIC OPEN 2006,
20.10. – 23.10. 2006, Maďarsko – Makó
– Igor Homolka obsadil 8. místo na závodech pořádaných organizací FIG v silné konkurenci závodníků z Francie, Maďarska a Ukrajiny

MISTROVSTVÍ SVĚTA 2006 , 10.10. – 15.10. 2006,
Holandsko – Rotterdam
páry
2. místo K. Lásková, P. Sirotek

ženy
7. místo T. Zámostná

fitness družstvo
5. místo A. Farářová, L, Mašínová, V. Sasková, Š. Ševčíková, V. Šulcová, T. Zámostná, V. Jarošová, M. Macáková

AQUILA AEROBIC & FITNESS OPEN 2006
30.9. – 1.10. 2006 Praha
– soutěž ve sportovním aerobiku a fitness družstvech pro kategorii junioři a dospělí

14 – 16 let ženy
9. místo P. Fialová

páry dospělí
1. místo K. Lásková, P. Sirotek

14 – 16 let fitness
7. místo Z. Blažková, A. Kuryvialová, G. Dvořáková, A. Kopáčová, T. Doláková, I. Lišková

fitness dospělí
3. místo A. Farářová, L, Mašínová, V. Sasková, Š. Ševčíková, V. Šulcová, T. Zámostná, V. Jarošová, M. Macáková

AEROBIC CUP & AQUILA FITNESS CUP 2006 , 23. – 24.9 2006,
Jablonec n. Nisou
– soutěž ve sportovním aerobiku a fitness družstvech pro všechny dětské kategorie

8-10 let týmy
3. místo M. Buriánková, M. Málková, J. Zahradníčková
5. místo K. Andělová, K. Pilcová, K. Hanzalová

11-13 let páry
4. místo Fliegerová Anna , Málek Jan

11-13 let týmy
3. místo Stehlíková Martina, Kykalová Barbora, Večerková Tereza
6. místo Pospíchalová Michaela, Petáková Michaela, Kopicová Markéta

11-13. let dívky
2. místo Svobodová Karolína
3. místo Volfová Hana
4. místo Kosinová Andrea

11-13 let fitness
2. místo Hrazánková J. Svobodová A. Večerková T. Klangová M. Jirásková M. Trojanová N. Drábová Z.

NOMINACE NA SVĚT, 4.6. 2006 , Praha

1. místo – životní úspěch Terezy Zámostné na nominačních závodech Aerobic § Fitness Basic Cup 2006 na Mistrovství světa 2006, které se bude konat ve dnech 10.10. až 15.10. 2006 v Rotterdamu, Holandsko. Dále se nominovali : pár Pavel Sirotek a Kristýna Lásková umístěním na 2. místě a fitness tým : A. Farářová, V.Šulcová, V. Sasková, Š. Ševčíková, T. Zámostná, Macáková M. Jarošová V. Mašínová L. 

SADA MEDAILÍ Z MISTROVSTVÍ EVROPY V KIEVĚ “ OD BRONZOVÉ KE ZLATÉ“

Mistři Evropy Pavel Sirotek a Kristýna Lásková
Vicemistryně fitness tým : Hrazánková J. Svobodová A. Večerková T. Klangová M. Jirásková M. Trojanová N. Drábová Z.
3. místo je obrovským úspěchem pro trojici Stehlíková Martina, Kykalová Barbora, Večerková Tereza, které na tuzemském šampionátě skončily čtvrté.

HOT-LINE z KIEVA 18.05.2006
Ze semifinále postupují : Fitness tým ze 2. místa; Karolina Svobodová ze 6. místo; Stehlíková, Večerková a Kykalová ze 4. místa

NOMINOVANÍ ZÁVODNÍCI JUNIORSKÉ ŠKOLY NA ME a SVĚTOVÝ POHÁR ve dnech 17.5 až 21.5. v Kievě
Pavel Sirotek + Kristýna Lásková – Kykalová,Večerková,Stehlíková – Volfová – Svobodová

AEROBIC CUP & AQUILA FITNESS CUP , 7.5. – 8.5 2006

8-10 let
2. místo Andělová Karolína, Hanzalová Kateřina, Pilcová Karolína
3. místo Zahradníčková Jana, Buriánková Marie, Málková Michaela

11-13 let páry
3. místo Flígrová Anna , Málek Jan

11-13 let týmy
4. místo Stehlíková Martina , Kykalová Barbora, Večerková Tereza
6. místo Pospíchalová Michaela, Petáková Michaela, Kopicová Markéta

11-13. let dívky
3. místo Svobodová Karolína
4. místo Volfová Hana
5. místo Kocinová Andrea

14-16let ženy
7. místo Fialová Petra

Seniorky ženy
3. místo Tereza Zámostná

11-13 let fitness

Hrazánková J., Svobodová A., Večerková T., Klangová M., Jirásková M., Trojanová N., Drábová Z.

14-16 let fitness

Dvořáková G., Hurtlová K., Kopáčová A., Vrátilová A. Blažková Z., Lišková J., Kuryvialová A.

AQUILA AEROBIK 2006 , 8.4. – 9.4 2006
semifinále a finále mistrovství ČR dětí a kadetů ve sportovním aerobiku a fitness družstvech

8-10 let týmy
2. místo Andělová Karolína, Hanzalová Kateřina, Pilcová Karolína
5. místo Zahradníčková Jana, Buriánková Marie, Málková Michaela

11-13 let páry

Sedmiletí Flígrová Anna a Málek J nepostoupili ze 4. místa do finále vzhledem k pravidlům ČSA /I. a A. Farářovy/

11-13 let týmy
4. místo Stehlíková Martina , Kykalová Barbora, Večerková Tereza

11-13. let dívky 
3. místo Svobodová Karolína
4. místo Volfová Hana
15. místo Kopicová Markéta
17. místo Pospíchalová Michaela

11-13 let fitness
2. místo Hrazánková J., Svobodová A., Večerková T., Klangová M., Jirásková M., Trojanová N., Drábová Z.

PAVEL S KRISTÝNOU MISTŘI REPUBLIKY AQUILA
AEROBIK 2006 2.4. 2006
Favorité na titul v kategorii páry P. Sirotek a K. Lásková se stali na tuzemském šampionátě ve sportovním aerobiku mistry republiky v kategorii páry. Tolik očekávaný souboj s párem Tomášová, Dušek se nekonal pro zranění partnera. Stane se tak na ME v Kievě ?

Výsledky soutěže:

Z 10.místa nepostoupil do finále fitness tým 14-16 let : G. Dvořáková, A. Kopáčová, Z. Blažková, A. Vrátilová, K. Jurtlová, I. Lišková.

7. místo obsadil juniorský tým ve složení : P. Fialová, A. Chudárková a A. Dolášová

5. místo v kategorii ženy seniorky patří V. Šulcové

Fitness tým „Kačeři“ ve složení : Farářová, V. Sasková, V. Jirošová, L. Mašínová, V. Šulcová, Š. Ševčíková, který vybočil ze zajetého stereotypu nápaditou hudbou a líbivými dresy , obsadil 4. místo.

CO NOVÉHO V ROCE 2006 30.03.2006
Celkem 40 závodníků a závodnic Juniorské školy aerobiku Ivy Farářová bude tento týden a v dalších následujících zahajovat závodní období 2006 ve sportovním aerobiku a fitness družstvech v kategoriích senioři, junioři, kadeti a děti. Hlavní trenérka Iva Farářová spolu s ostatními trenéry K Láskovou,T. Zámostnou, P. Sirotkem, A. Farářovou a I. Homolkou připravili na letošní MČR celkem 14 závodních sestav. Nejžhavějšími favority v kategorii seniorů páry budou loňští vicemistři světa z Moskvy a mistři Evropy z Ghettu K. Lásková a P. Sirotek.Choreografem sestavy je několikanásobný mistr světa P. Jánský, který s párem spolupracuje i trenérsky. Největšími soupeři tohoto páru budou již tradičně Z. Tomášková a M. Dušek z fitness klubu Olgy Šípkové. Podaří se jim i letos tento zkušenější pár porazit? Své sportovní štěstí v kategorii seniorky ženy letos poprvé vyzkouší V.Šulcová, která navíc závodí ještě v kategorii fitness družstva ,které je sestaveno z bývalých juniorek Š.Ševčíkové, L. Mašínové, V. Saskové,V. Jarošové a A, Farářové, a protože děvčata mají zkušenosti z předloňského finále mistrovství světa a Evropy, není jejich účast bez šance na medaili.

Smolně zahájila letošní sezonu T. Zámostná, která byla na závody seniorek a fitness výborně připravená , operace slepého střeva však její účast na závodech vyloučila. Juniorskou kategorii sportovního aerobiku obsazujeme pouze tříčlenným týmem P. Fialová, A. Chudárková a T. Dolášová. Tento tým dívek startuje poprvé a jejich cílem je účast v šestičlenném finále. Juniorské fitness družstvo ve složení A. Kopáčová, A Vratilová, G. Dvořáková, K Hurtlová, I. Lišková ,Z. Blažková a náhradnice A. Kuryvialová by také rády uvítaly účast ve finále, ale konkurence v této kategorii je veliká, a protože děvčata spolu trénují velmi krátce, byl by pro ně postup do finále obrovským úspěchem a povzbuzením. V nejvíce obsazené kategorii kadetů, budeme mít velmi kvalitní zástupce. Jednotlivkyně H. Volfová bude útočit na medaili, vždyť vloni se o jedno místo nekvalifikovala na MS do Moskvy a K. Svobodová má stejné finálové šance jako Hanka. Uvidíme, ke které sestavě se rozhodčí přikloní více. S pěknou sestavou se představí i nové trio T. Večerková, B. Kykalová a M. Stehlíková a další tříčlenná skupina M. Pospíchalová, M. Petáková a M. Kopcová, které jsou vicemistryněmi republiky v dětské kategorii. Jak uspějí ve starší kategorii?

Boom jistě způsobí nově sestavený pár sedmiletí A. Flígrová a H. Málek, kteří musí soutěžit vzhledem k věku ve starší kategorii, a to o dva stupně,jelikož v kategorii děti /8-10let/ ještě páry nejsou a mladší kategorie vůbec na této úrovni nesoutěží. Úspěšné a ze světových pohárů ostřílené aerobikové fitness družstvo Z. Drábová, M. Jirásková, T.Večerková, M. Klangová ,A. Svobodová ,N. Trojanová a J. Hrazánková vyzve do boje především soupeře z Kladna.

Družstvo, které nás na Mistrovství světa v Moskvě porazilo,přestože děvčata odjížděla na svět jako mistryně republiky. V poslední kategorii děti 8-10let zastupují Juniorskou školu 3-5 členná družstva, kde nás budou reprezentovat jednak již zkušené závodnice K.Pilcová, K.Andělová a K.Hanzalová, ale také nováčci M. Málková, J. Zahradníčková a M. Buriánková, kteří budou teprve sbírat závodní zkušenosti. Uvidíme,jak děvčata zvládnou první závodní emoce a ty zkušenější, jak zacvičí, aby se sestavy povedly co nejlépe, spokojeni bychom s finálovým umístěním obou týmů.

Nezbývá již nic jiného než popřát Všem závodníkům Juniorské školy v nastávající sezoně mnoho sportovního štěstí a kvalifikačním závodě na mistrovství Evropy, pak co nejlepší umístění.



© 2018 DOMYNO1 s.r.o.

Webhosting - TECHart systems