Family day, 11.12.2005
Dne 11.12.2005  se uskutečnil  1. ročník soutěže ve cvičení aerobiku formou master- pro rodiče a děti  „Family day“  pod vedením zkušené  lektorky Katky Bímanové a v pořadatelské režii Ivy Farářové a kolektivu rodičů.

Výsledky soutěže:

1. místo   dvojice  paní Simona Drábová s dcerou Zuzkou
2. místo  dvojice   paní Miluše Hrazánková s dcerou Julií
3. místo   dvojice  paní  Markéta Klangová s dcerou Majdou
4. místo   dvojice  paní Michaela Večerková s dcerou Terezkou
5. místo   dvojice  paní Hana Horálková s dcerou Barborou
6. místo   dvojice  paí Lenka Růžičková s dcerou Terezkou

Soutěže se zúčastnili nejen závodníci Juniorské školy , ale i děti s rodiči, které navštěvují komerční hodiny aerobiku. Zvláštní ocenění pak  zasluhují páry  doplněné  z řad tatínků, kteří  okořenili  soutěž  o osobitý a legračně napínavý  průběh závodu.

MÁME ZLATO !!! , 19.11.2005
Seniorský pár Pavel Sirotek a Kristýna Lásková vybojovali zlatou medaili a porazili mimo jiné i český pár Dušek,Tomášková.  Další závodníci Juniorské školy Igor Homolka  a Tereza Zámostná nepostoupili do finále. Igor zacvičil svoji sestavu skvěle, ale nesoulad rozhodčích v známkování výkonu (dvakrát 5.,jedenkrát 6. a třikrát osmé), jej zanechalo před prahem finále na 8. místě. Terka skončila v obrovské konkurenci (17 závodnic) na skvělém 8. místě. Fitness tým seniorů Hanky Šulcové, kde hostuje Anna Farářová ,obhájil prventsví z mistrovství světa. Všem závodníkům a terenérům gratulujeme !

KADETKY JSOU DRUHÉ !!! ,17.11.2005
Fitness tým kadetek JŠ obhájil na Světovém poháru v Moskvě druhé místo z Adelaide 2004.
Aktuální zpravodajství z ME v Moskvě, 16.11.2005  kadetky postupují ze druhého místa

MISS EUROPESPORT 2005,   4.11. 2005 ve 20 hodin
Příznivci páru vicemistrů světa ve sportovním aerobiku nepropásněte exhibiční vystoupení  Pavla Sirotka a Kristýny Láskové  v rámci finále Miss Europesport v pražské Sazka aréně. Závodní sestavou v aranžmá známé skladby Hříšný tanec budou v nezvyklém prostředí reprezentovat i Juniorskou školu.

Aerobic & Fitness Basic Cup  29.10. 2005
Závodu  pro nefinalisty  nominačních závodů ve sportovním aerobiku a fitness se zúčastnili nejen mladí  závodníci  Juniorské školy , kteří začínají svoji sportovní dráhu, ale i ti, kteří se opět vracejí na palubovku.

11-13 let ženy
4. místo Martina Stehlíková  (trenér  Tereza Zámostná)
9. místo Barbora Kydalová

14-16 let ženy
2. místo Adéla  Chudárková  (trenér Pavel Sirotek, Kristýna Lásková),
4. místo Štěpánka Ševčíková
6. místo Petra Fialová (trenér Pavel Sirotek, Kristýna Lásková)

8-10 let  týmy
1. místo Karolína Andělová, Kateřina Hanzalová, Karolína Pilcová (trenér Pavel Sirotek, Kristýna Lásková)

Senioři ženy
1.místo Miroslava Zimová  (trenér Iva Farářová, Vladimír Valouch)

14-16 let fitness
3. místo Gabriela Dvořáková, Iva Lišková, Alžbeta Kopáčová, Aneta Vrátilová, Kristýna Opátová, Zuzana Blažková

PHAR SERVICE AEROBIC CUP OPEN 2005  16.10. 2005
Nominační závod na Mistrovství Evropy seniorů a Mistrovství světa  juniorů 14.-20.11. 2005 v Moskvě
Pár vicemistrů z posledního Mistrovství světa v Rotterdamu Pavel Sirotek a Kristýna Lásková se tentokráte kvalifikoval ze druhého místa.
Nominaci si zajistili třetím místem v seniorech mužů Igor Homolka a Tereza Zámostná v seniorech žen. odkaz na tiskovou zprávu ČSA

PHAR SERVICE AEROBIC CUP OPEN 2005 8.- 9.10. 2005
Semifinále a finále kadetů, juniorů

11-13 let ženy
4. místo Hana Volfová
11. místo Martina Stehlíková

14-16 let ženy
8. místo Adéla Chudárková
11. místo Petra Fialová

8-10 let týmy
2. místo Markéta Kopicová, Michaela Petáková, Michaela Pospíchalová
7. místo Karolína Andělová, Kateřina Hanzalová,Karolína Pilcová

Semifinále senioři
senioři muži: 3. místo Igor Homolka
senioři ženy: 3. místo Tereza Zámostná

AQUILA FITNESS CUP  24.-25.9. 2005
Nominace na druhý vrchol podzimní sezóny Světový pohár kadetů 14.- 20.11. 2005 v Moskvě.
Z druhého místa se kvalifikovalo družstvo fitness  11-13 let ve složení: Barbora Horálková, Julie Hrazánková, Zuzana Drábová, Tereza Večerková, Aneta Svobodová, Mariana Klangová, Martina Jirásková, Nikola Trojanová