, blahopřejeme!


JUNIORSKÁ ŠKOLA AEROBIKU

Mgr. Iva Farářová

Novodvorská 1062/12

Praha 4,  14200

Tel: 602 813 924

aerobikiva@centrum.cz

Od počátku do 2001


1996 Začátky v ZŠ Meteorologická
První tým v soutěži sportovního aerobiku Babková, Králová, Kotková 1. místo v celostátním kole 
Umístění svěřenců na předních místech v Soutěžním Aerobic Master Class

1997 EC Studio Eltodo
Celostátní kolo Litoměřice
1. místo v kat. týmy – Babková, Šulcová, Králová a Dúbravcová, Vondráček, Farářová
1. místo v kat. – Sirovátková, Marešová, Černíková, Kotková

Světová Grand Prix SA Praha
exhibice tým Babková, Šulcová, Králová a Funky skupina

Exhibice – Sport Prague a Vinohradská tržnice
týmy Farářová, Dúbravcová, Vondráček, Literová a Babková, Šulcová, Králová

Účast a umístění na Master Class v Praze a dalších městech
1. ročník Velké ceny Cress 97
1. místo v kat. týmy 9-12 let

Cena trenéra roku 1997 na 5. Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku – Iva Farářová
1998 EC Studio Eltodo
První mistrovství juniorů ČR:
1. místo v kat. – pár Vondráček, Farářová
3. místo v kat. – pár Kukačka, Horská
2. místo v kat. – tým Babková, Literová, Dúbravcová
2. místo v kat. – nekoedukovaný pár Šulcová, Markvartová
1. místo v kat. – Marešová Michaela
3. místo v kat. – Jiříková Lucie
1. místo v kat. – Jánský Petr

Hungarien Aerobic Junior Open 98 v Maďarsku
1. místo v kat. – Jánský Petr
3. místo v kat. – Marešová Michaela
7. místo v kat. – Jiříková Lucie

Mistrovství Evropy v Kyjevě
3. místo Marešová M.

Cup Litoměřice
2. místo – Marešová M.
1. místo -Tým Babková, Literová, Dúbravcová

Adidas Junior Cup – Liberec
1. místo – tým – Babková, Literová, Dúbravcová
2. místo – ženy- Marešová M.

Adidas Aerobic Cup 98 – Praha
1. místo – Jánský Petr,
2. místo – Jiříková Lucie
3. místo – Marešová Michaela
1. místo – pár – Farářová, Vondráček
3. místo – pár – Kukačka, Horská
2. místo – tým – Babková, Literová, Dúbravcová
2. místo – nekoed. pár – Šulcová, Markvartová

Spolupráce na katalogu sportovního oblečení“Aerobic & Freestyle Mira

1999 EC Studio Eltodo
Otevřené mistrovství ČR Mezinárodní Cup
1.místo- Vondráček M. a 4. místo v Cup kat. 11-13 let
1.místo- Babková H. a 1.místo v Cup kat 11-13 let
2.místo- Horská V. a 3.místo v Cup kat 11-13 let
5.místo- Literová L. a 4.místo v Cup kat 11-13 let
6.místo- Dúbravcová V. a 9.místo v Cap kat 11-13 let
2.místo- Marešová M. kat 14-16 let
6.místo- tým-Tomášová,Chotěborská,Rutová kat. 11-13 let

Republiková soutěž MINIMISS Aerobik
exhibiční vystoupení finalistek MRČ- H.Babkové a V.Horské

Světový pohár juniorů ve sportovním aerobiku Francie – Tours
2. místo – Marešová Micheala

2000 EC Studio Eltodo
Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku juniorů a seniorů
2. místo – Horská V. (kat. 11 – 13 let)
6. místo – Gajová A. (kat. 11 – 13 let)
8. místo – tým – Kukačka Š., Mráček O., Vondráček M. (kat. 11- 13 let)
11. místo – tým – Nováková K., Almasyová L., Mašínová L., Ševčíková Š., Šebková M.

(kat.11 – 13 let)
5. místo – tým – Škaroupková L., Zámostná T., Marhová G. (kat. junioři 14 – 16 let)
6. místo – Marešová M. (kat. senioři)

Otevřené mistrovství sportovním aerobiku – Belgie – Gent
1. místo – Horská V. (kat. 11 – 13 let)
1. místo – Marešová M. (kat. 17 – 19 let)

Republiková soutěž FISAF Fitness družstev
3. místo – tým Tylová T., Šebková T., Šebková M., Mašínová L. Ševčíková Š., Nováková K.,
Včalová P., Paulinová B. (kat. 11 – 13 let)

Adidas aerobic children + juniors cup Liberec
1. místo – Horská V. (kat. 11 – 13 let)• 5. místo – Gajová A. (kat. 11 – 13 let)
5. místo – tým – Chotěborská I., Minksová K., Dúbravcová V. (kat. junioři 14 – 16 let)
6. místo – tým – Škaroupková L., Zámostná T., Marhová G. (kat. junioři 14 – 16 let)
6. místo – Babková H. (kat. junioři 14 – 16 let)

Exhibiční vystoupení – Marathon International Prague – Václavské náměstí
Exhibiční vystoupení – Veletržní palác Praha – knižní veletrh“Svět knihy Praha 2000″
Exhibiční vystoupení – Minimiss cvičitelka – Sky club Brumlovka
Exhibiční vystoupení – Veletrh volného času Fantasy 2000 – Výstaviště Praha
Exhibiční vystoupení – Den otevřených dveří – Regina Český rozhlas – Praha 8 Karlín

Adidas aerobic fitness cadet cup 2000 – kvalifikace na MS
3. místo – tým – Šebková M.a T.,Tylová T., Almasyová L., Mašínová L., Včalová P., Ševčíková Š., Paulinová B. (kat. 11 – 13 let)
3. místo – Horská Veronika (kat. 11 – 13 let)
5. místo – Gajová Adriana (kat. 11 – 13 let)

Adidas aerobic youth cup 2000 – kvalifikace na MS
5. místo – Zámostná Tereza (kat. 14 – 16 let)
2. místo – Marešová Michaela ( kat. ženy 17 – 19 let)
1. místo – Kukačka Štěpán (kat. 14 – 16 let)
2. místo – Sirotek Pavel (kat. 14 – 16 let) – přestup ze Studia Dvojka Sedlčany
6. místo – tým – Marhová G., Zámostná T., Škaroupková L. (kat. 14 – 16 let)

Junior Sports Aerobics and Fitness Aerobics World cup – Maďarsko
3. místo – Sirotek Pavel (kat. 14 – 16 let)
6. místo – Kukačka Štěpán (kat. 14 – 16 let)
4. místo – Marešová Michaela (kat. ženy 17 – 19 let)

Fitness cup ČASPV
2. místo – tým – Paulinová B., Šebková M.+T., Tylová T., Almasyová L., Mašínová L., Včalová P., Ševčíková Š.
(kat. 11 – 13 let)

Adidas aerobic cup 2000
4. místo – Marešová Michaela (kat. ženy)
2. místo – Sirotek Pavel (kat. muži)
3. místo – Kukačka Štěpán (kat. muži)



© 2018 DOMYNO1 s.r.o.

Webhosting - TECHart systems